Druhá liga žen došla do své poloviny a je jasné, že nejlepší trojice si vytvořila solidní náskok. Právě Mělník, který patří mezi nejlepší, byl dalším soupeřem hráček Slovanu.

„Musíme hrát s tím, co máme. Votroubková to zkusila, ale nemohla ani podat. Navíc výborná s Wolfovou přijely až na druhý zápas. Tím byl náš výkon poznamenaný," pokračovala trenérka.

V prvním setu se rozhodovalo až v koncovce. „Musely jsme riskovat servis, Mělník má dvě výborné hráčky, snažily jsme se otupit jejich sílu. V prvním setu se nám to dařilo a smolně jsme ho prohrály," mrzelo Bromovou.

Další sety už byly jednoznačnou záležitostí. „Nepoložily jsme míč, koncovka nás psychicky poznamenala," vykládala trenérka Slovanu.

A druhý zápas byl podobný. „V prvním setu jsme podaly výborný výkon, ale nestačilo to. V týmu chybí pohoda, naše útočná síla není taková. Na každý bod se nadřeme," doplnila Bromová.

Chabařovice – Mělník 0:3 (-23,–14,–13) a 0:3 (-21,–13,–20) Chabařovice: Pánková, Lukšíková, Votroubková, Havlíčková, Skružná, Wolfová, Výborná, Umanová, Housková, Černá.