Muži vybojovali v rámci 2. ligy na kurtech Jihočechů cenné vítězství 6:2 a posunuli se na čtvrtou příčku tabulky. Dorostenci zvítězili 5:2 a dál kralují nejvyšší soutěži!

Muži Chabařovic cestovali na jih Čech v silné sestavě a urvali první venkovní body. K vítězství je posunul kapitán Jan Tirpák, který vybojoval čtyři body ze čtyř možných. „Domácí mají velmi perspektivní tým a zápasy s nimi už budou jen těžší. Máme radost z prvních bodů z venku," neskrýval radost nejlepší hráč utkání Jan Tirpák.

POCHVALA NOVÁČKOVI LEVINSKÉMU

Dorostenci Slovanu se představili rovněž v Českých Budějovicích, kde chtěli navázat na předchozí povedené výkony. A to se jim i povedlo, když zvítězili 5:2!

„Výborný výkon podal Martin Sehrig, který už v dopoledním utkání druhé ligy mužů odehrál tři zápasy," chválil předseda Slovanu a trenér dorostenců Vlastimil Pabián a pokračoval:

„Pochválit musím i nováčka našeho družstva Martina Levinského, který po třech letech pauzy absolvoval v pátek svůj první trénink a v neděli nastoupil k mistrovskému utkání, když do Budějovic nemohli odjet dva hráči základní sestavy Kraus a Štrejl."

2. liga mužů: Č. Budějovice - Slovan Chabařovice 2:6. Sestava Chabařovic: J. Tirpák, Sehrig, Z. Trubák, J. Trubák, M. Trubák, Rypka, D. Tirpák.
Pořadí: 1. Mnichovo Hradiště 8, 2. Karlovy Vary B 6, 3. Čelákovice B 5, 4. Chabařovice 4, 5. Pankrác 4, 6. Č. Budějovice 3, 7. Hlavenec 2, 8. Janovice 0.
Botas liga dorostu: Č. Budějovice - Slovan Chabařovice 2:5. Sestava Chabařovic: Kovařík, Henzl, Mužík, Sehrig, Levinský.
Pořadí: 1. Chabařovice 10, 2. Č. Budějovice 8, 3. Český Brod 6, 4. Šacung Benešov 4, 5. Karlovy Vary 2.