Hned kvartet hráčů přichází na střídavý start do konce sezóny z pražských Bohemians. Mladíci kolem dvaceti let přináší především palebnou sílu.

Patrik Šebek:
Dvacetiletý reprezentant, jenž si v loňské sezóně v kvalifikaci na MS 2020 připsal ve čtyřech zápasech sedm kanadských bodů (2+5) nemá letos špatná čísla ani v Superlize. V nejvyšší soutěži stihl v tomto roce 22 zápasů, během kterých si připsal 9 branek a 10 asistencí.

Matyáš Krebner:
Ostrostřelec Bohemky. Branky sází se stejnou samozřejmostí, jako si běžní lidé ráno čistí zuby. Letošní bilance v nejvyšší soutěži? Více než úctyhodná. Třiadvacet zápasů, sedmnáct branek, dvacet asistencí.

Jakub Buršík:
Juniorský mistr světa z roku 2019, kde si zahrál spolu s Dominikem Benešem z Ústí nad Labem. Na titulu se podílel pěti brankami a asistencí. Letos posbíral v Superlize už 28 kanadských bodů (19+9) ve 23 utkáních.

Jan Dobisík:
Čtvrtým do "klokaní party" je Bohemák Jan Dobisík. Bilanci jednadvacetiletého borce, která čítá čtyři branky a jednu asistenci (18 zápasů) přizdobuje trenérské studium, Dobisík je aktuálně majitelem D licence.

Zbylé duo tvoří teenageři z Liberce, který rovněž působí v nejvyšší soutěži.

Martin Čermák:
Osmnáctiletý Martin Čermák působí v reprezentaci do 19 let. Kromě juniorské ligy válí i v nejvyšší seniorské soutěži. V Superlize má v sezóně 2020/2021 na kontě 20 zápasů s bilancí 11 branek a 9 asistencí.

Šimon Stránský:
Posledním do party je teprve Šimon Stránský, kterému je teprve 17 let. Rodák ze Syřenova, jenž je rovněž aktivním reprezentantem, stihl v 17 superligových zápasech sedm branek a čtyři přihrávky.