„Dnes jsme se utkali se soupeřem, který hrál výborně," uznal na portálu Český florbal trenér Severočechů Marek Vojta.

Jeho družstvo v minulém týdnu ovládlo šlágr kola s Black Angels a vydrápalo se už na druhou pozici v soutěži, v Rožnově ale od začátku nestíhalo a po první třetině prohrávalo 0:3.

„V zápase byla klíčová první třetina, která jde za mnou. Chtěl jsem po hráčích nové věci bez vyzkoušení v tréninku. Poté už to byla klasická bažina, čím více jsme se snažili, tím se nám úspěchy na hřišti vzdalovaly," uznal kouč Severočechů a dodal: „Věřím, že se z toho ponaučíme, konečně si odpočineme a v týdnu opět nastoupíme v plné síle."

DERBY S BIVOJI SE BLÍŽÍ

Právě na konci týdne čeká na Ústečany další důležitý zápas, v pátek od 20 hodin změří na domácí půdě ve Sportcentru Sluneta síly v severočeském derby s Litvínovem. Bivojové se letos trápí a v tabulce jsou až předposlední, to Ústí ztrácí na lídra ze Znojma pouhých pět bodů a k dispozici má ještě dvě utkání k dobru! Udělá doma první krok k dotažení ztráty?

Rožnov p. Radhoštěm – Florbal Ústí 7:2 (3:0, 2:1, 2:1)Branky Ústí: Štorek, Kopecký. Rozhodčí: Svrček, Waliczko. Vyloučení: 3:0. Využití: 0:1. Střely: 22:26. Diváci: 75.

Florbal Ústí: Skala – Pražan, Glatz, Pojar, Stummer, Sattler, Novák, Kopecký, Semerád, Štorek, Pavelka, Horák, Koník, Stibor, Krbec, Šafařovský. Trenér: Vojta.