„Za dnešní zápas bych chtěl týmu poděkovat. Hráli jsme skvělý zápas. Myslím, že jsme Plzeň hodně zaskočili. Škoda jen, že to nestačilo na nějaký bodík,“ nebyl smutný po porážce u vedoucího týmu tabulky perštejnský Jiří Baran. A domácí se silou nováčka souhlasili!

„Byl to těžký zápas, který jsme si udělali ještě těžší. Perštejn hrál velice dobře, přesto jsme o půli vedli 4:1. Na začátku druhého poločasu jsme nedali několik šancí, naopak soupeř náskok dotáhl. Naštěstí jsme potom zase odskočili a power play ubránili. Vybojovali jsme cenné tři body,“ popsal plzeňský hráč Michal Holý.

Ústecký Rapid nedokázal vstřelit gól pražské Slavii a inkasoval naopak devět kousků.

Kladno v posledních zápasech nemá nejlepší formu, navíc postrádá zraněného Kunce na liberu. Toho ústečtí volejbalisté (vlevo) využilo a doma získalo v sobotu bod. Foto: cvf.cz/Jana Zlámalová
Liberečtí volejbalisté jsou v extralize už druzí. Cenný bod urvalo také Ústí

„Utkání se nám vůbec nepovedlo. To, co jsme si řekli před utkáním, zůstalo bohužel v kabině. O vývoji utkání rozhodl jeho začátek, kdy jsme dostali během minuty tři branky,“ řekl hrající předseda Rapidu Matěj Čapek, který pozoroval domácího Davida Jošta, který dal Ústí čtyři branky a na dvě přihrál.

Česká Lípa se ve Vysokém Mýtě rozjela až po změně stran, ale po prvním poločase už byla ve tříbrankovém manku, které narostlo k porážce 3:6.

„Ztracené tři body v Mýtě. Bohužel, na začátku zůstalo jen u řečí v kabině a prvních deset minut rozhodlo. Rozhodčí nastavil hodně benevolentní trend a to bohužel vyhovovalo válčícímu Nejzbachu. Šancí jsme měli dost, ale bohužel,“ sypal si popel na hlavu českolipský futsalista Petr Zapletal.