„Všichni jsme chtěli vyhrát, a když nás posílila divácká kulisa v rekordním počtu lidí, byl to zápas, na který se nezapomíná," zářil po utkání spokojeností domácí kouč Tomáš Velek.

Jakmile hrají jeho svěřenci doma, vyburcují se ke skvělému výkonu. A nejinak tomu bylo i s Louny. První poločas se nesl ve znamení výborné obranné hry Chemičky, kterou jistil spolehlivý brankář Panzner.

ZAHRÁLA SI CELÁ LAVIČKA

Tradiční duo spojek Vrběcký, Kabát doplnil v útoku křídelník Linda. To byly rozhodující faktory poločasového vedení Ústí 18:9!

Ve druhém dějství se navíc Chemičce podařilo větší množství rychlých protiútoků a vedení narostlo až na dvanáct gólů. V závěru se pak dostala na hřiště celá lavička.

„Po minulém průšvihu ve Vršovicích jsme se na zápas perfektně připravili. Trenér Konárik připravil video z našich chyb a to byl jeden z mnoha faktorů vítězství," chválil Velek.

Chemička Ústí – Lokomotiva Louny 33:23 (18:9) Chemička: Panzner, Biskup – Novák 3, Vrběcký 8, Pihera 1, Kabát 10, Hladík, Krajíček, Brejcha 3, Maxa 1, Linda 7, Velek. Za hosty nejvíce: Jahn 6, Triebe 5. Rozhodčí: Ledvinka, Lehký. ŽK: 2:2. Vyloučení: 3:2. Branky ze sedmiček: 3:1. Diváci: 60.