„V Ústí se mi moc líbilo, fanoušci byli úžasní, rád bych zde pokračoval. Vše záleží na podmínkách kontraktu, věřím ale, že se dohodneme a budu moct být u toho až navážeme na to, co jsme zde letos vybudovali,“ vyjádřil se Svejcar nedávno v rozhovoru, který si můžete přečíst v aktuálním Týdeníku Ústecko.

Vedení klubu nyní potvrdilo, že Svejcar se v září minimálně na další rok opět připojí k ústeckému týmu. Křídelník, který má české předky, nastřílel v dresu Slunety 278 bodů a průměrně strávil na palubovce přes 24 minut.

„Jsme rádi že jsme se se Spencerem domluvili na další spolupráci,“ řekl generální manažer Slunety Tomáš Hrubý. „Jedná se o pracovitého hráče a pevně věřím, že svou roli bude mít v našem týmu významnější než v uplynulé sezóně,“ doplnil. „Spencer je i skvělý kluk, který výborně zapadl do šatny, to je také jedna z věcí, která rozhodovala o jeho dalším angažmá u nás,“ vypíchl další vlastnosti třiadvacetiletého mladíka.

„Spencer je hráč, který opírá své výkony o tvrdou práci v tréninku i mimo něj. Chce učit a zlepšovat každý den,“ řekl trenér Antonín Pištěcký. „Zdaleka ne o každém zahraničním hráči se dá mluvit jako o profesionálovi. Myslím si, že nejen klub je šťastný, že jsme Spencera udrželi. Věřím, že jsme udělali radost spoluhráčům a především našim fanouškům.“