„V Ústí se mi moc líbilo, fanoušci byli úžasní, rád bych zde pokračoval. Vše záleží na podmínkách kontraktu, věřím ale, že se dohodneme a budu moct být u toho až navážeme na to, co jsme zde letos vybudovali,“ vyjádřil se Svejcar nedávno v rozhovoru, který si můžete přečíst v aktuálním Týdeníku Ústecko.

Vedení klubu nyní potvrdilo, že Svejcar se v září minimálně na další rok opět připojí k ústeckému týmu. Křídelník, který má české předky, nastřílel v dresu Slunety 278 bodů a průměrně strávil na palubovce přes 24 minut.

7. čtvrtfinále Kooperativy NBL mezi BK JIP Pardubice (v červenobílém) a SLUNETA Ústí nad Labem (ve žlutém) v pardubické hale na Dašické.
Je konec. Senzace se nekonala, ústečtí basketbalisté poděkovali za podporu

„Jsme rádi že jsme se se Spencerem domluvili na další spolupráci,“ řekl generální manažer Slunety Tomáš Hrubý. „Jedná se o pracovitého hráče a pevně věřím, že svou roli bude mít v našem týmu významnější než v uplynulé sezóně,“ doplnil. „Spencer je i skvělý kluk, který výborně zapadl do šatny, to je také jedna z věcí, která rozhodovala o jeho dalším angažmá u nás,“ vypíchl další vlastnosti třiadvacetiletého mladíka.

„Spencer je hráč, který opírá své výkony o tvrdou práci v tréninku i mimo něj. Chce učit a zlepšovat každý den,“ řekl trenér Antonín Pištěcký. „Zdaleka ne o každém zahraničním hráči se dá mluvit jako o profesionálovi. Myslím si, že nejen klub je šťastný, že jsme Spencera udrželi. Věřím, že jsme udělali radost spoluhráčům a především našim fanouškům.“