Další výhru si ve 2. lize futsalistů připsal ústecký Rapid. Ten nezlomil ani nepříznivý stav 0:2, nakonec slaví tři body po obratu na 5:2.
Domácí museli řešit před utkáním několik absencí klíčových hráčů, na úvodní poločas jim dokonce chyběl i hrající trenér Martin Dlouhý.

Hostující Boca se tak dostala do dvoubrankového vedení, Rapid ale stihl 66 vteřin před pauzou klíčovou branku. Po změně stran po soustavném tlaku srovnal, tři minuty před koncem duel otočil a nakonec soupeře dvěma góly při jeho risku bez brankáře položil na lopatky.

„Výhra po takovém průběhu se určitě počítá a jsme za ni nesmírně rádi. Udržela nás ve hře o čelo tabulky,“ neskrýval nadšení Matěj Čapek, předseda oddílu, který musel sám navléct dres. „Z důvodu termínové kolize na Slunetě jsme navíc museli hrát v hale v Krásném Březně, která je menší, což nám úplně nesedělo. Ačkoliv jsme měli převahu, nedokázali jsme dlouho proměnit naše šance. To se nám povedlo až v závěru, kdy jsme celý duel otočili,“ oddechl si. Další kolo s Libercem má Rapid kvůli další kolizi termínu odložené.

Futsal, 2. liga:
Rapid Ústí - Boca Chotěboř 5:2 (1:2)
Branky: 19. Chmelan (Dvořák), 34. Macháček (Dvořák), 37. Dlouhý (Chmelan), 38. Čáp (vla.), 40. Hrdý – 7. P. Novotný (Kratochvíl), 17. Klimeš (Staněk)
Rozhodčí: Mollinger, Říha. Diváci: 59.
FC Rapid Ústí nad Labem: Votava (Mrázek) – Čapek, Sloup, Hrdý, Macháček – Chmelan, Gajdoš – Dvořák, od 21. M. Dlouhý.