V tabulce obsadili historickou pátou příčku a v play off je čeká celek Havířova.

Pohádková sezona

„Jsme rádi, že jsme splnili cíl a v posledním kole potvrdili roli favorita. Utkání jsme zvládli dobře, dva body získal Seibert a dva Polanský. Štěpánkovi se tentokrát nedařilo, nastoupil se zraněním a druhý zápas musel skrečovat. Naštěstí to ale není nic vážného," uklidnil příznivce Slavoje trenér Josef Braun.

Stolní tenisté Ústí nad Labem letos prožívají pohádkovou sezonu. Ve svém třetím roce mezi tuzemskou smetánkou se poprvé probojovali do play off, navíc z pěkného pátého místa a proti čtvrtému Havířovu tak nejsou bez šancí.

„Konečné umístění po základní části je pro nás obrovským úspěchem. Ještě by to ale chtělo přidat třešničku na dortu v podobě postupu do semifinále. Havířov je samozřejmě favoritem, ale chceme je potrápit a překvapit," slibuje trenér Ústečanů.

Kluci se semkli

Ti letos předvádějí stabilní výkony, spoléhají se na mladé odchovance Jakuba Seiberta s Tomášem Polanský, roli zkušeného mazáka plní dokonale David Štěpánek.

„Kluci se opravdu semkli a hrají parádně. Vždyť jsme naposledy remizovali s jedním z favoritů na titul DTJ Hradec Králové. Ukázali jsme, že se můžeme měřit s nejlepšími týmy," ví Josef Braun a na závěr dodává: „Věříme, že s přispěním našich fanoušků můžeme porazit i Havířov."

Sokol Hradec Králové – Slavoj Severotuk Ústí 2:4 Zápasy: Crha – Polanský 1:3, Pavlica – Seibert 1:3, Lebeda – Štěpánek 3:1, Pavlica – Polanský 2:3, Lebeda – Seibert 2:3, Crha – Štěpánek 3:0, skreč Štěpánek. Program čtvrtfinále: Úterý 24. 3.: Havířov – Ústí. Čtvrtek 26. 3.: Ústí – Havířov (hraje se od 18 hodin v hale Setuzy na Střekově).