Pátek 23. srpna - Drážďany, čtvrtek 29. srpna - Heidelberg. Dva datumy, dva němečtí soupeři, s nimiž změří na úvod zápasové přípravy síly ústečtí basketbalisté. "Oba zápasy hrajeme doma, ale proběhnou za zavřenými dveřmi," nepotěšil, stejně jako loni, fanoušky kouč Antonín Pištěcký. "Do zápasů jdeme ryze s českou sestavou a půjde zejména o kondiční prvky," nastínil, co bude po svých svěřencích vyžadovat.

SLEDUJTE ZÁPASY Z VIP SEKTORU

Kromě další etapy rekonstrukce Sportcentra Sluneta, kdy bude diváky vítat zcela nový odbavovací systém turniketů a zmodernizovaný vestibul, připravuje klub i další novinky.

Jednou z nich je možnost zakoupit si VIP vstupenku. "První možnost je takzvaná VIP Silver, která vás bude krom vstupů na všechna domácí utkání opravňovat také ke vstupu do VIP salonku s malým rautem a občerstvením. Pro fajnšmekry tu máme také druhou variantu, VIP Platinum, která vám umožňuje stejná privilegia jako SILVER, ale k této patří navíc i vlastní sedadlo v nově budované části pro VIP hosty a parkování na hlídaném parkovišti přímo u haly," vyvěsil klub na svých webových stránkách.

VIP zóna bude umístěna v nejvyšší řadě nad stolkem zapisovatelů a klub si troufá tvrdit, že v ní budou lepší sedačky, než v multikině. "Tato možnost lze navíc zakoupit jak na jedno utkání, tak celosezónně," dodalo vedení klub.

Pokud by vás tato novinka zaujala, připravte si v peněžence 500 Kč respektive 1 000 Kč pokud se rozhodnete pro jednu z možností na jedno utkání. Zaujala-li vás celosezónní nabídka, sáhnete pro tři až pět tisíc korun.