„Je to pro nás mírné zklamání, nečekali jsme, že doma zaváháme s Kotlářkou. Chtěli jsme vyhrát, ale zkušený David Štěpánek bohužel neuhrál ani bod. Jednou zaváhal i Tomáš Polanský. Podržel nás vlastně jen Jakub Seibert, který oba své zápasy vyhrál," povídal kormidelník stolních tenistů Josef Braun.

V dalším klání pak Severočeši dle očekávání nestačili na favorizované El Niňo. „Prohra 0:4 je výprask, ale měli jsme i smůlu. Tomáš Polanský vedl nad Reitšpiesem 1:0 na sety a ve druhém už 10:7, přesto druhou sadu ztratil a to pak na něj dolehlo. V utkání s Kobesem vedl v pátém setu už 9:5, přesto prohrál. Byla to škoda," mrzelo trenéra.

Z výsledků ale žádné drama nedělá. „Loni jsme měli úžasnou sezonu a nikde jsme nepropadli. Asi jsme si vybrali štěstí a jednou to přijít muselo. Máme za sebou nevydařený víkend, ale jedeme dál, sezona je ještě dlouhá," ví Josef Braun a dodává: „Za čtrnáct dní hrajeme v Hradci Králové, snad tam tento víkend napravíme," doufá trenér Slavoje.

Slavoj Severotuk Ústí – Kotlářka Praha 3:3.Zápasy: Polanský – Kučera 3:0, Seibert – Němeček 3:1, Štěpánek – Kaucký 2:3, Seibert – Kučera 3:0, Polanský – Kaucký 1:3, Štěpánek – Němeček 0:3.

Slavoj Severotuk Ústí – El Niňo Praha 0:4. Zápasy: Seibert – Kobes 0:3, Polanský – Reitšpies 1:3, Štěpánek – Bai He 1:3, Polanský – Kobes 2:3.