V pátek od 18.00 se v Ústí představí jeden z nejúspěšnějších týmů historie El Niňo Praha. Klub prošel výraznými změnami, i přesto však bude tradičně patřit k aspirantům na titul. V dosavadních čtyřech vzájemných zápasech se hráčům Slavoje nepovedlo ukořistit ještě ani jednu dvouhru a vždy odešli poraženi 0:4.

„Naším cílem je především se rozehrát a dobře připravit na důležité sobotní utkání s Kotlářkou. Za úspěch bychom považovali, kdyby se nám podařilo jedno utkání vyhrát," říká trenér Josef Braun.

V sobotu se pak v Ústí představí Kotlářka Praha. Základ družstva tvoří Petr Kaucký, Stanislav Kučera a Tomáš Málek, kteří si minulý rok vybojovali udržení v extralize. Letos celek doplnili Jakub Němeček a slovenský nadějný hráč Peter Turček. „S Kotlářkou pravidelně svádíme velmi vyrovnané a vypjaté zápasy. I ten sobotní určitě nebude výjimkou," tuší Josef Braun.

Sobotní zápas začne ve 14.00 a diváci se mají na co těšit. Hlavním lákadlem je změna hrací místnosti. „Letošní sezonu odehrajeme v judo hale. Jeden z důvodů je, aby fanoušci byli blíže hráčům a vytvořili tak pravý kotel," říká předseda klubu Karel Seibert.