Prvoligové ženy SK Sever Ústí prohrály s KST Bohnice 2:8, v Hradci Králové je zmohla tamní rezerva v poměru 7:3. Přesto to zatím stačí na sedmé místo desetičlenné 1. ligy. Muži TTC Ústí n. L. také vyjížděli za soupeři, TTC Litoměřice B je však porazil 10:4, nevedlo se ani ve Štětí, kde Ústí prohrálo 3:10. Jediným ústeckým hráčem s aktivní bilancí čtyř výher a dvou proher byl Michael Fiklík. Ústí zůstalo na 11., tedy předposledním místě skupiny B.

V nižších krajských soutěžích dosáhly ústecké celky několika vítězství. Ve skupině B krajského přeboru II. třídy sice prohrál SKP Sever B na stolech vedoucího Sokola Lenešice B 3:15, naopak KST Apollo Ústí porazilo Sokol Libochovice 14:4. V tabulce jsou Ústečtí za sebou, SKP B je sedmé a Apollo si polepšilo na osmé místo.

Ve skupině C si Slavoj Krásné Březno Inpeko poradil s céčkem TTC Roudnice 11:7 a s náskokem vede tabulku své skupiny. Chemička Ústí uhrála proti GPD Benešov výhru 11:7 a je nadále čtvrtá. Sokolu Dolní Zálezly se opět nevedlo a prohrál s béčkem SK Štětí 2:16. 

AUTOR: RUDOLF HOFFMANN