„Emoce a bojovnost v hlavní roli. Skvělé tři body po bojovném výkonu,“ radoval se trenér Lubomír Vašina.

„Jsem strašně rád za tři body,“ oddechl si kapitán a nahrávač Ústí Luboš Bartůněk. „První a druhý set jsme si sami zbytečně zkomplikovali, třetí set jsme od začátku tlačili a dotáhli do vítězného konce,“ řekl na webu cvf.cz.

Šéf klubu Miroslav Přikryl vysekl týmu poklonu za dobře odvedenou práci. „Doufal jsem v dobrý výsledek, ale že to bude takhle suverénně, to jsem si nemyslel. Hráči zaslouží pochvalu,“ pronesl předseda.

Už v sobotu může Ústí přidat třetí výhru ze čtyř zápasů – opět doma hostí tým Odolena Voda (začátek v 17.00). „Odolku někteří letos pasovali na černého koně soutěže, prezentuje se solidními výkony. Rozhodně nejsme favoritem, vidím to tak 50 na 50. Je velká škoda, že v hale nebude atmosféra, fanoušci by nám hodně pomohli,“ povzdechl si Přikryl.

Po víkendu se soutěž kvůli opatřením proti covidu přeruší na dva týdny. „Tréninkový výpadek bude mít vliv, ale větší problém bude dohánění termínů. Nevíme, kolik zápasů týdně budeme schopni domluvit, bude tlak na dohrávky. Toho se obáváme nejvíc,“ dodal Přikryl.