Do ankety, která probíhala na webu nejvyšší futsalové soutěže, bylo zařazeno i trio hráčů z kádru nováčka soutěže. A proti ostříleným borcům si nevedlo vůbec špatně.

Tomáš Votava skončil v konkurenci mezi reprezentačními gólmany Vahalou, Hůlou a Němcem, či brankářem juniorské reprezentace Žežulkou, na vynikajícím sedmém místě.

Ještě lépe dopadli Petr Výborný a Tomáš Jelínek v anketě o nejlepšího nováčka. Oba se vměstnali na stupně vítězů, Jelínek dokonce celou anketu vyhrál. Pomohly mu k tomu i vynikající statistiky 14 branek a 13 asistencí, které ho řadí na třinácté, respektive sedmé místo v těchto disciplínách.

Futsalisté Rapidu Ústí n. L. ilustrační
Rapid míří naposledy v této sezóně ven

Vynikajícími čísly se chlubí i Výborný, který je se sedmnácti brankami (a osmi asistencemi) nejlepším střelcem Rapidu a v celkové tabulce mu prozatím patří šesté místo. Před ním je jen čtveřice českých reprezentantů a Angellot, který hájí národní barvy Kolumbie.

Pořadí brankářů - TOP 10:
1. Ondřej Vahala (Interobal Plzeň), 2. Michal Hůla (Svarog Teplice), 3. Jaroslav Pšurný, 4. Václav Večeřa (oba Žabinští Vlci Brno), 5. Lukáš Němec (Interobal Plzeň), 6. Jan Žežulka (Slavia Praha), 7. Tomáš Votava (Rapid Ústí), 8. Andrej Mykytjuk (Helas Brno), 9.-10. Dominik Vogt (FTZS Liberec) a Adam Vondráček (Slavia Praha)

Pořadí nováčků - TOP 10:
1. Tomáš Jelínek (Rapid Ústí), 2. Petr Starý (Žabinští Vlci Brno), 3. Petr Výborný (Rapid Ústí), 4. Martin Chroust (Žabinští Vlci Brno), 5. Dominik Ostrák (Rapid Ústí/Slavia Praha), 6. Jaroslav Pšurný (Žabinští Vlci Brno), 7. Jan Kalabis (Olympik Mělník), 8.-9. Deco (Svarog Teplice) a Yuri (Chrudim), 10.-11. Kamil Janouš (FTZS Liberec) a Rennan (Chrudim)