O pokračování spolupráce údajně neměla zájem ani jedna strana.

Přikryl vyhodnotil situaci, s tím, že se mužstvo nedostalo ani do předkola play off a skončilo až předposlední, spokojen být nemohl. "Zažili jsme společně úspěšné a méně úspěšné časy, ale poslední sezona se nám nepovedla. Neházíme to na hlavu trenéra, museli jsme řešit i jiné objektivní příčiny, ale nyní se vydáme jiným směrem."

Velká cena boxu je jedním ze sportovních vrcholů sezony na severu Čech. Letos bude generálkou před olympijskou kvalifikací.
FOTO: Velká cena boxu zažije premiéry. Do ringu míří i borci z USA a Argentiny

Mužstvo provizorně vedou trenéři juniorky a zkušení hrající matadoři A mužstva blokar Marek Beer a kapitán Jiří Kořínek.

"Máme několik vytipovaných trenérů z mladšíí i starší generace. Jednou z variant je, že se poohlédneme v zahraničí a půjdeme zcela novou cestou. Během dubna a května bych měl rád jasno," uvedl Přikryl.

V mužstvu skončili i legionáři z Uzbekistánu Islomjon Sobirov a Kanady Jackson Bere. Jednání o jejich pokračování na severu Čech nejsou uzavřena. "První odletěl tři dny po sezoně, protože se mu narodil kluk, kanadský hráč tento týden. Na další spolupráci jsme se zatím nedomluvili, je to otevřené, ale prioritně hodláme mužstvo složit z nadějných českých hráčů. Pokud se to během května nepovede, poohlédneme se po finančně dostupných zahraničních hráčích," dodal manažer s tím, že nové angažmá si už našel český nahrávač Jiří Srb.