Tým, který před sezónou doznal řady změn a nyní působí pod taktovkou trenérky Stárkové, nemá daleko k předsezónnímu cíli, jímž je klidný střed druholigové tabulky.

„Trápí nás především velké množství technických chyb,“ zmíní Stárková asi největší slabinu současného Spartaku. „Je to nešvar, s kterým se potýkáme delší dobu.“

DEMOLICE VRŠOVIC

Ani v zápase ve Vršovicích, který ústecké házenkářky ovládly rozdílem třídy 35:14, se jim slabé chvilky právě v této dovednosti nevyhnuly. „Fungovala obrana, útok, kombinace, chytly se brankářky, technických chyb jsme ale měli na můj vkus stále zbytečně moc,“ dodává trenérka, jíž momentálně nejvíc trápí zranění dvou hráček základní sestavy.

„Po Vršovicích jsme si mysleli, že si to všechno sedlo, těsná porážka v Kobylisích (24:26) nás ale vrátila zpět na zem,“ míní koučka, která chce po svých svěřenkyních především nasazení a plnění věcí, které se pilují na tréninku. „Oproti úvodu jde znát zlepšení, chtěli bychom ale skončit kolem šestého místa, takže musíme dál pracovat,“ dodává.

I přes lepšící se výkony ale zatím divácký zájem neroste. „Spíš jen, když hrajeme doma ve stejný den, jako muži,“ zmíní Stárková. Přitom v dalším kole přijede do haly v Krásném Březně. 24.11. vedoucí Písek. Dorazíte?