"Žádné speciální pocity jsem při návratu do této haly necítil. Byl to prostě jen další zápas, který jsme potřebovali vyhrát," rozhovořil se výtečný střelec po utkání o svých pocitech. Když ústeckou halu opouštěl naposledy, nebylo to v dobrém. S vedením klubu se tehdy výrazně nepohodl, asistovat údajně musela i přivolaná policie.

"Nevypisoval jsem ani žádnou speciální prémii do kabiny, prostě jsem chtěl jen vyhrát," nechtěl se už vracet ke dva roky starému sváru. Přesto na něm bylo vidět, jak si během zápasu převahu Kolína užívá. Excelentní střelec z dálky nasázel pět trojek, po jedné z nich předvedl oslavné gesto hned u ústecké střídačky. A také hodně blízko generálního manažera Ústí Tomáše Hrubého.

Právě do něj si po utkání nepřímo rýpl i na sociálních sítích, kde přidal screenshot fotky ještě z doby, kdy působil na severu Čech, a kde sedí na střídačce právě vedle Hrubého. U fotky nechyběl popisek 'Brzy se uvidíme' doprovozený smějícími se emotikony. Ke sdílenému příspěvku dopsal "Goofy dude", angličtiny znalí tak jistě pochopí, s jakým podtextem byl post zveřejněn.

"Je mi líto, v jaké je teď Ústí kvůli sérii porážek situaci, protože mám mezi hráči stále dost dobrých kamarádů," vyjádřil se ale také Wallace, který už několikrát zdůraznil, že velice respektuje i trenéra Pištěckého. K vedení však už takovou náklonnost necítí: "Myslím si ale, že je to vina i generálního manažera. Ústí má dobré hráče a výtečného trenéra, ale často nemohou hrát svobodně a jsou pod tlakem. A to se hraje opravdu těžko."