„Soupeř je poslední v tabulce a očekávali jsme, že se na nás bude chtít vytáhnout. Už od začátku jsme jim ale dali jasně najevo, že nebereme nic jiného než výhru," povídal spokojený lodivod Spartaku Radomír Hanusek.

Jeho svěřenkyně se brzy dostaly do trháku a po zbytek zápasu si udržovaly luxusní až jedenáctibrankový náskok. „V první půli hrály holky velmi dobře a konečně proměňovaly šance. Právě to nás v předchozích zápasech trápilo. Po přestávce sice trochu polevily v obraně, ale i přesto měly zápas jasně pod kontrolou," pochvaloval si kouč.

Podle jeho slov si hráčky zvedly sebevědomí. „Střelecky se dařilo Janečkové a také kapitánce Šidlíkové, jejíž góly nám v posledních zápasech chyběly. A výborně zachytala i brankářka Sasková," nešetřil trenér Ústí chválou.

V dalším pokračování druhé ligy se jeho hráčky představí na palubovce páté Bělé. „Chceme u nich překvapit, snad nás výhra s Vršovicemi nastartuje k lepším výkonům. V utkání s Bělou to bude i souboj dvou nejlepších střelkyň soutěže, domácí Kotrmanové a naší Janečkové. Tak uvidíme, které se bude dařit více," dodal na závěr Hanusek.

Spartak Ústí – Vršovice B 33:22 (21:10) Spartak: Sasková – Kozáková 3, Tušlová 1, Křivanová 3, Pejšková 1, Šidlíková 7, Červinková, Srpová 7, Janečková 11. Za hosty nejvíce: Novotná 5. Rozhodčí: Škarda, Žďárský. ŽK: 3:2. Vyloučení: 1:2. Branky ze sedmiček: 1:0. Diváci: 30.