Přitom s podnikáním v oboru začala teprve přednedávnem.

Koření ze světa

„Máme kontrakt s německým výrobcem na dodávky suchých směsí koření. U nás procházejí úpravou a nabízíme je zákazníkům," vysvětlil Cyril Beňa z vedení firmy. Jak dodal, německý dodavatel garantuje vysokou kvalitu a přírodní původ směsí.

„Je to koření prakticky z celého světa, vybrat si může snad každý. Máme pálivé, hodně pálivé nebo spíše pikantní směsi. Velmi oblíbené je mezi dipy Café de Paris, kde je nejvýraznější chuť kurkumy a chilli a z pest vede Bruschetta Arrabiata s výraznou chutí chilli a kanónských rajčat. Zákazník si suchou směs může upravit podle své chuti například ve směsi s jogurtem, lučinou nebo tvarohem, použít se dají ve studené i teplé kuchyni," uvedl Cyril Beňa.

Exotické chutě

Další nabídku sortimentu tvoří balsamikové octy a krémy, kterých je opět pestrý výběr.

„Máme i netradiční chuti jako je jablečno-pomerančový balzamikový ocet, malinový balzamikový ocet, brusinkový balzamikový krém, mangový balzamikový krém nebo balzamikový krém s ledovým vínem. Jsou to kvalitní produkty od malovýrobců z Itálie. Naši zákazníci je mohou použít při přípravě jídel zahraniční ale i domácí kuchyně," sdělil Cyril Beňa.

Dipy, pesta, octy a krémy jsou ve stánku na farmářských trzích u obchodního centra Forum k dostání každý čtvrtek od 9.00 do 16.00. V Ústí je má v nabídce také vinotéka v ulici Pod Parkem na Severní Terase.