Láká nejen pestrou nabídkou salámů, špekáčků, uzených mas a dalších výrobků, ale také vůní.

Zájem o speciality

„Největší zájem je o naše speciality, kuřecí rolády nebo tlačenky. Většinu zboží vyrábíme s manželkou v naší výrobně v Bělušicích. Jsme malá rodinná firma,tak neděláme velké zásoby dopředu, všechno zboží je proto čerstvé, ostatně téměř každý den se velmi rychle prodá," uvedl majitel řeznictví Milan Turan.

Farmářské trhy u OC Forum.Původně se zabýval obchodem, k řeznickému a uzenářskému řemeslu se dostal až později, ale práce s masem ho začala velmi bavit.

„Teď už dělám jenom tohle. Receptury máme původní, ale je to vlastně jednoduché. Vyrábíme tak, aby nám to chutnalo. Proto nepřidáváme nic na zvětšení hmoty a úsporu materiálu. Kuřecí separát je asi zajímavá surovina, ale my ji nepoužíváme, mimo jiné i proto, že mi to nechutná," vysvětlil Milan Turan.

Každý čtvrtek

Kromě kuřecí rolády plněné nádivkou zaujmou ve stánku Ra Mi také huspenina, krásně vybarvená uzená masa, baculaté špekáčky a tlačenka s pěknou mozaikou.

Farmářské trhy budou u OC Forum každý čtvrtek. „Začali jsme v dubnu a máme nasmlouvané farmáře na celou sezonu, která pravděpodobně potrvá až do listopadu," informoval Jaroslav Černý, marketinkový manažer OC Forum.

Na trzích se kromě masa a uzenin objeví nabídka mléčných výrobků včetně čerstvého mléka a sýrů, své zboží přivezou pekaři a k dostání budou i houby, bylinky, koření, čerstvá zelenina, sadba a také nápoje nebo sladkosti.