Zdraví není až tak automatické. Je křehké a je to dar.

Kvalitní masáž uleví

S tímto heslem bychom měli ke svému tělu také přistupovat. Nenechat ho jen pracovat a podrobovat zátěži běžného života.

Musíme ho také hýčkat, aby nám dlouho sloužilo ve zdraví a kondici. Zádové svaly, především trapézy, trpí i při pouhém stresu a vzpřimovače svalů potřebují dostatek pohybu, který často nejsme schopni zajistit.

V tomto případě je nejlepší alternativou návštěva maséra. Kvalitní a odborně provedená masáž uleví od bolesti a zajistí regeneraci svalů celého těla. A pokud máte možnost u masáží také relaxovat, je to bonus pro kompletní regeneraci těla a duše.

Studio Sakura nabízí velkou škálu masáží. Můžete si vybrat jak z regeneračních a léčebných masáží až po relaxační a omlazující. Klasická masáž těla uvolní ztuhlé svaly, které pak blokují páteř. Masáž lávovými kameny dodá energii a prohřeje svaly, a aromaterapie dodá celému tělu relaxaci a psychickou pohodu. Od stresu odpomůže antistresová indická masáž hlavy.

I pro těhotné

Kineziotaping je velkým pomocníkem při bolestech nebo fixaci. Lze jej aplikovat i těhotným. Budoucí maminky mohou přijít také na těhotenskou masáž, která vyžaduje speciální tahy s ohledem na stav maminky a miminka. A ti co potřebují odpomoci od nevzhledné celulitidy, mohou přijít na vakuovou anticelulitidní masáž.

Cílem studia Sakura je poskytování masérské služby na nejvyšší možné úrovni. Návštěva studia vám nabídne ničím nerušenou relaxaci, příjemné prostředí a celkovou fyzickou a duševní regeneraci. Nejlepší lék na dnešní rychlé životní tempo.

Spokojenost klienta, kterému se věnují individuálně a s maximální péčí, je na prvním místě.

Přijďte se nechat hýčkat v samotném centru Ústí nad Labem, v Moskevské ulici 1371, kde vás ve druhém patře v útulném a novém salónu přivítá Lucie Strýčková, odborný masér. Více informací a nabídku najdete na www.masaze-sakura.cz a na facebooku www.facebook.com/masazesakura.

Libuše Hacaperková