deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Přemýšlel, že nastoupí se zraněním, říká trenér: Český MMA zápasník Jiří Procházka si poranil rameno. Přišel tak o obhajobu titulového zápasu.
Křišťálová lupu za Projekt roku: Cenu obdržel web Zbraneproukrajinu.cz. Online sbírka uspěla také v kategorii Marketingová inspirace.
Zablokované účty na Twitteru: Elon Musk obnoví všechny, které neporušily zákon. Jedná na základě výsledků ankety uživatelů.
Čtyři zranění studenti: Poblíž filadelfské střední školy došlo včera po ke střelbě z kolem projíždějícího auta.
České basketbalistky vyhrály v Almere: Postup si vydobyly v kvalifikaci na mistrovství Evropy. Zvítězily nad Nizozemskem 71:66.
Čína a Covid: Dnes oznámila rekordní počet nákaz koronavirem. V zemi roste napětí ohledně politiky nulové tolerance covidu.
Křišťálová Lupa v kategorii Obsahová inspirace: Lupu získává projekt zaměřený na ekonomický vývoj domácností Česko 2022: Život k nezaplacení.
Pracovní povolení v Británii: Za poslední rok získalo právo pracovat v zemi celkem 381 459 lidí. Je to nejvyšší počet od začátku vedení záznamů.
Živá rakev umí dokonale rozložit zesnulé: Holanďan Bob Hendrikx vyvinul rakev vyrobenou z živého materiálu, díky které jsou mrtví užiteční i po smrti.
Nové vedení zlínského fotbalu: Fotbalisty povede trenér Pavel Vrba po říjnovém konci v Ostravě.
Rozpočet Prahy: Praha by mohla příští rok hospodařit s příjmy 99,65 miliardy Kč a výdaji 104,88 miliardy.
Starosta Charkova zaplatí pokutu: Ihor Terechov musí zaplatit v přepočtu 2 200 korun za to, že ve svém projevu mluvil rusky.
Soud v Alžírsku uložil trest smrti 48 lidem: Skupina loni v létě zabila muže, kterého chybně podezřívali ze založení lesních požárů.
Hladík ministrem: Fiala řekl Zemanovi, že ještě potřebuje čas k podání návrhu na Hladíkovo jmenování. Nechce žádné nejasnosti.
Případů pašování měn přibývá: V Heřmanicích na Liberecku proto tento týden cvičili se svými psy celníci z 11 evropských států.
Společný skipas: Ten bude v letošní sezóně nabízet sedm lyžařských areálů v Beskydech.
U Ředic se vysypaly bedny s lahvovým pivem: Silnice I/36 bude uzavřená až do rána. Hasiči od brzkých ranních hodin likvidují následky nehody nákladního auta.
EK patrně doporučí zablokování fondů Maďarsku: Reformy v oblasti právního státu jsou nedostatečné, uvádí média.
Prezidentské předvolební debaty: Prima stejně jako dříve TV Nova odmítla návrh ČT na společné uspořádání debaty. Odůvodnila to rozdílným pojetím pořadu.
Fotbalové mistrovství v Kataru: Fotbalisté Portugalska vstoupili do MS výhrou 3:2 nad Ghanou. Skóre otevřel po hodině hry z penalty Ronaldo.
Nabídka spolupráce se právníkovi vymstila: Policista pokus o podplacení nahlásil, 28letému muži nyní hrozí až 6 let za vězení.
Vstup Švédska a Finska do NATO: Orbán na schůzce Visegrádské skupiny sdělil, že Maďarsko jejich vstup jistě schválí začátkem příštího roku.
Ceny ropy klesají: K tlaku na pokles cen přispěla i zpráva o nečekaně vyšších zásobách benzinu v USA a zprávy o šíření covidu v Číně.
Seniorce se jízda taxíkem nevyplatila: Za 50 kilometrů do Prahy zaplatila 6 000 korun.
Plzeňští radní i zastupitelé nechtějí vyšší ceny: Zatím odmítli zdražení tepla o desítky procent. Město bude ještě jednat o stagnaci cen nebo o co nejmenším růstu.