deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Právě teď

První etapa Chorvatské rallye: Po 8 rychlostních zkouškách vedou se shodným časem lídr MS Thierry Neuville a loňský vítěz Elfyn Evans.
Zapálil před soudem v New Yorku: Muž je podle policie v kritickém stavu, před činem rozhazoval letáky. V budově začíná trestní řízení s Trumpem.
Královopolský tunel v Brně je uzavřený: Silničáři z roury B vyprošťují nadměrné vozidlo, obnovu provozu očekávají před desátou večer.
Erupce sopky Ruang pokračují: Úřady v Indonésii nařídily evakuaci dalších lidí z ostrova Sulawesi, který vulkán ohrožuje.
Finále slovenské extraligy: Hokejisté Nitry porazili Spišskou Novou Ves na jejím ledě 3:2.
Policie ve Švédsku postřelila útočníka: Muž napadl nožem ve městě v centrální části země tři ženy, dvě vážně zranil. Policisté ho zadrželi, byl již stíhaný.
Bohaté zásoby brzdí ceny ropy: Navzdory rostoucímu napětí na Blízkém východě vzestup cen zaostává za obavami.
Před soudem v New Yorku se zapálil člověk: Motiv činu není znám. V budově začíná trestní líčení s Donaldem Trumpem, právě skončil výběr porotců.
Autobus na Frýdecku za jízdy vzplál: Hasiči zasahovali v Dolních Tonašovicích. Čtyři cestující a řidič vyvázli nezraněni.
Julia Navalná převzala ocenění v Bavorsku: Na vrcholném setkání německých politiků a zástupců hospodářské sféry dostala Cenu svobody médií.
Předsedovi Sněmovny reprezentantů hrozí odvolání: Tři republikáni podepsali příslušný návrh, zákony o pomoci Ukrajině a Izraeli musí pomoci prosadit demokraté.
Vietnam hlásí přenos ptačí chřipky na člověka: Informaci o prvním onemocnění obdržela Světová zdravotnická organizace, upřesnila, že jde o typ A (H9N2).
Česká golfistka má premiéru na elitní tour: Tereza Melecká je po dvou kolech turnaje Ladies European Tour v Johannesburgu na děleném čtvrtém místě.
Kancléř Scholz jednal v Číně o Ukrajině: Šéf německé vlády uvedl, že rozhovory významně posílily snahu o dosažení míru.
Italská policie zadržela muže s noži ve Vatikánu: Policisté ho přistihli během papežské audience na Svatopetrském náměstí, zjistili, že jde o hledaného násilníka z USA.
Pražské letiště odbavilo o třetinu víc cestujících: Za první čtvrtletí jich bylo 2,97 milionu. Lidé nejvíce létali do Londýna, Paříže a Milánu.
Americká pomoc Ukrajině postupuje Kongresem: Opoziční demokraté pomohli zabránit zablokování návrhů zákonů, rozhodující hlasování přijde v sobotu.
Klimatičtí aktivisté barvili v Benátkách: Do Grand Canalu vylili zelenou a rudou barvu. Policie zadržela dva francouzské turisty.
Poslanci vyslechli nahrávky k Voice of Europe: Členové komise pro dohled nad BIS dostali záznamy zachycující předání peněz německému poslanci Bystroňovi.
Andrej Babiš se rozchází: Konec 30letého vztahu se svou ženou Monikou expremiér a lídr hnutí ANO oznámil na sociálních sítích.
Země NATO pošlu Ukrajině další dodávky: Shodly se na poskytnutí systémů protivzdušné obrany, oznámil generální tajemník Aliance Stoltenberg.
Francouzští potravináři musí přiznat menší balení: Vláda jim to nařídila, pokud prodávají výrobek v menším za původní cenu.
Polská policie zadržela strůjce útoku: Bělorus pracující pro Rusko měl objednat napadení představitele Navalného týmu, oznámil premiér Tusk.
Plzeňská Zoo přivítala Jafara: Nový vůdce stáda velbloudů přicestoval z Německa, má nahradit samce, který uhynul v lednu.
Český státní dluh dosáhl rekordní výšky: Za první kvartál stoupl o 109,9 miliardy na 3,221 bilionu korun, uvedlo ministerstvo financí.