deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Právě teď

Plzeňská Zoo přivítala Jafara: Nový vůdce stáda velbloudů přicestoval z Německa, má nahradit samce, který uhynul v lednu.
Český státní dluh dosáhl rekordní výšky: Za první kvartál stoupl o 109,9 miliardy na 3,221 bilionu korun, uvedlo ministerstvo financí.
Požár kontejneru omezuje dopravu na Proseku: Pražští hasiči zasahují v Prosecké ulici, průjezd místem je složitý.
Nizozemská vláda má odejít z Facebooku: Doporučil jí to národní úřad pro ochranu osobních údajů, podle něj není jasné, jak sociální síť využívá data uživatelů.
Deficit českého důchodového systému roste: Na konci února přesahoval 15,8 miliardy korun, meziročně stoupl o půl miliardy, uvedlo ministerstvo financí.
Kolize vlaku a auta zastavila vlaky u Znojma: Po střetu je asi do pěti hodin přerušený provoz v úseku Grešlové Mýto - Šumná na trati do Moravských Budějovic.
Ministerstvo zahraničí varovalo Čechy v Íránu: Znovu je vyzvalo k opuštění země, poukázalo na napětí v regionu a hrozbu vojenské eskalace.
Ruské rakety zabíjely v Dněpropetrovsku: Po útoku na město na jihu Ukrajiny zemřelo 8 lidí včetně dvou dětí, přes třicet lidí je zraněných.
Přinesl tašku granátů: 80letý muž s nimi přišel na policejní služebnu v Prostějově, tvrdil, že je našel při úklidu. Zloděje na Jablonecku vyštěkal Max: Policisté v Příchovicích dopadli muže, kteří se vloupali do chaty a stodoly, za 40 minut. Stopu našel služební pes. Městská policie zkouší, jak omezit prostituci: Kamery v Karviné mají odradit muže, kteří sem jezdí za sexem.
U íránského konzulátu v Paříži hrozil muž: Tvrdil, že se vyhodí do povětří. Zadržela ho protiteroristická jednotka.
MZV vyzvalo Čechy k opuštění Íránu: Varování je podle úřadů ještě aktuálnější s ohledem na napětí v regionu a možné další vojenské eskalace.
Systém důchodového pojištění: Letos za první dva měsíce skončil ve schodku 15,8 mld. Kč, je to o 0,5 mld. Kč víc než před rokem.
Letiště Praha odbavilo 2,97 mil. cestujících: Jde o údaj za první čtvrtletí. Je to meziročně o 32 procent víc. Lidé nejvíc létali do Londýna, Paříže a Milána.
Z Pardubic zmizí další historický symbol: Telegrafii nahradí univerzitní fakulta. Exkurze v elektrárně Dlouhé stráně: Zatraktivní je brýle s virtuální realitou. U soudu padl rozsudek za poskytování opiátů: Mladá žena se jimi předávkovala.
Volby do Evropského parlamentu v ČR: Všech 30 řádně přihlášených uskupení bylo letos připuštěno. Ministerstvo žádné z nich neodmítlo.
ANO zrušilo účast na jednání o důchodech: Jednání mělo probíhat v pondělí na Hradě. Prezident Pavel vyjádřil zklamání. Poprvé v historii prestižní soutěže: Nejlepší výčepní je žena. Silné deště v Dubaji: Počasí zaskočilo i pasažéra z Ostravy. Pro turisty se situace zlepšila. Lidé nahlédnou do Mussoliniho bunkrů: V jednom zažijí i simulovaný nálet. Znojemské vinobraní po roce mění královnu: Na trůn usedne rodačka Zuzana Mráková.
Účast na jednání o reformě penzí: ANO ji podle Fialy zrušilo, protože se na ničem dohodnout nechce. Opoziční subjekt nemá žádný plán, míní premiér.