deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Ukradli Banskyho: Ukrajinská policie zadržela vandaly, kteří vyřezali zeď domu, na které bylo jedno z grafity slavného umělce.
Útok psů na člověka: Čtyři němečtí ovčáci napadli v Plzni dva psy a muže, skončil v nemocnici.
Tvrdá kontrola obsahu na internetu: Čína po víkendových protestech zavádí cenzuru na mimořádné úrovni.
Zemřela hvězda Orange is the new black: Zemřel herec Brad William Henke, který je známý především díky své roli dozorce Piscatella. Bylo mu 56 let.
Mimořádné opatření na Liberecku: Kvůli africkému moru je zde zakázán lov divočáků i omezen pohyb lidí.
Institut spojený s šířením čínského vlivu: Univerzita Palackého v Olomouci ukončí spolupráci s Konfuciovým institutem.
Maximálně 60 dolarů za barel: Velvyslanci zemí EU předběžně odsouhlasili cenový strop ruskou ropu převáženou tankery.
MS v Kataru: Fotbalisté Jižní Koreje porazili již jistě postupující Portugalsko 2:1 a zajistili si postup do osmifinále.
Závod zrušen kvůli covidu: Formule 1 dnes potvrdila to, co se již nějakou dobu očekávalo: Velká cena Číny se v roce 2023 nepojede.
Konspirátor Jones chce osobní bankrot: Kvůli lžím o hromadné střelbě na škole Sandy Hook má totiž zaplatit rodinám zastřelených dětí přes miliardu dolarů.
Stíhačka dopadla do neobydlené oblasti: V Přímořském kraji na východě Ruska se zřítila stíhačka MiG-31, oznámila dnes agentura TASS s odvoláním na záchranáře.
Pomoc v ekonomické krizi: Slovenská vláda chce na tři měsíce snížit DPH pro gastronomii a sportoviště. Návrh musí schválit parlament.
Velitel Wagnerovců prý skončil na popravišti: Nechal totiž zbytek své jednotky prchnout z válečné fronty, tvrdí lidskoprávní organizace Gulagu Net.
Nestabilní elektřina na Ukrajině: Země v posledních týdnech obdržela více než 80 tisíc generátorů, uvedl ukrajinský poslanec Železňak.
Ruská nezávislá TV Dožď v Rize dostala pokutu: Lotyšský regulátor jí účtoval 10 tisíc eur za mapu Ukrajiny s Krymem coby ruským.
Rusko chce vyjednávat: Rusko je prý ochotno stáhnout se ze Záporožské jaderné elektrárny výměnou za možnost tranzitu přes ropovod Družba.
Edward Snowden má ruský pas: Muž, který odtajnil světu informace o amerických sledovacích programech, složil přísahu věrnosti Rusku.
Extrémní počasí v Itálii: Úřady na ostrově Ischia plánují evakuovat více než 1000 lidí kvůli obavám z vydatných srážek.
Tragédie v Malajsii: Krokodýl napadl a zabil teprve ročního chlapce a vážně zranil jeho otce.
Bezdomovectví a krize bydlení v ČR: Na jaře bylo 270 tisíc lidí v bytové nouzi, z toho 18 tisíc osob bez domova, vyplývá to z dat MPSV.
Kauza majitele firmy Xixoio: Policisté z NCOZ zajistili rodinný dům, který vlastní manželka zakladatele a majitele firmy Xixoio.
Navzdory sankcím: Rusové si podle informací ruského automobilového deníku dál mohou kupovat česká auta i pivo.
Úspěch české puškařky: Lucie Brázdová obsadila ve finále Světového poháru druhé místo ve střelbě ze vzduchovky.
Bez přijetí závěrečného dokumentu: Ministři zahraničí OBSE se v Lodži neshodli na společné rezoluci.
Americký průzkum: Růst mezd v ČR byl v posledních deseti letech při vyjádření v amerických dolarech sedmý nejrychlejší na světě.