deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Právě teď

Výpadky proudu a náledí: Počasí zaměstnává o víkendu i hasiče v Karlovarském kraji.
Sníh láme stromy: Hasiči Královehradeckého kraje o víkendu pracují na odklízení povalených stromů a spadlých větví na silnice a trati.
Výstraha před ledovkou: Silnice budou v noci a v pondělí ráno namrzat hlavně na východě Vysočiny, na Šumpersku, Bruntálsku a jihu Moravy.
Volby "jen pro vlastence": Úřady v Hong Kongu organizují první hlasování do oblastních sborů s vyloučením všech opozičních skupin.
Podezření z terorismu: Úřady na Kypru zadržely dva občany Íránu. Viní je, že chystali útoky na lidi z Izraele.
Tragická nehoda: Řidič osobního auta zahynul po srážce s vlakem na přejezdu ve Smetanově Lhotě u Čimelic na Písecku.
Boje na Ukajině: Podle analytiků ISW se Rusko snaží i v zimě udržet iniciativu na bojišti před volbami prezidenta v příštím roce.
Nejčastější vánoční dárky: Pod stromečkem Češi najdou mobilní telefony, kávovary či parfémy. Děti dostávají stavebnice, herní konzole a plyšáky.
Přímé lety Rijád - Teherán: Saúdská Arábie a Írán zahájí jednání o obnově leteckého spojení mezi svými metropolemi a dalšími městy.
Nový projekt Stevena Spielberga: Slavný režisér shromažďuje svědectví o masakru spáchaném teroristy Hamásu v Izraeli 7. října.
Koulevledu: Otužilci na Domažlicku točili 55 dní videa, lákali herce Jakuba Štáfka.
Sníh zrušil závody Světového poháru: Ženy přišly o superobří slalom Světového poháru ve Svatém Mořici, muži nepojedou slalom ve Val d'Isere.
Odhad vývoje české inflace: V listopadu zpomalila k sedmi procentům z říjnových 8,5. Skokově spadne v lednu, shodují se analytici.
Válka přerušila výuku: Izraelské vysoké školy opět odložily zahájení akademického roku, studenti se vrátí v lednu.
Na sanitku spadl strom: Padají kmen poškodil v noci jedoucí vůz v Třinci. Zranění utrpěli tři lidé.
Ztracené poklady Britského muzea: Z 1500 zmizelých sbírkových předmětů detektivové vrátili 350, o dalších 300 vědí, zloději je prodávali i na eBay.
Myslivec umrzl po honu: Policisté hledali 70letého muže, z těžkého terénu ho do nemocnice pomohli dostat záchranáři.
Češi v NHL: David Kämpf pomohl Torontu k výhře 4:0 nad Nashvillem.
Náledí na jihu Moravy: Silničáři varují, že se může tvořit na menších silnicích. Kvůli kluzkým cestám nabírá zpoždění veřejná doprava.
Alex Jones dostane zpět účet na X: Majitel bývalého Twitteru Musk umožní návrat šiřitele konspirací odsouzeného za popírání hromadné vraždy ve škole.
Strom na trati: Kvůli překážce bude do deseti hodin přerušený provoz v úseku Dubí - Moldava v Krušných horách.
Požár v Bohnicích poškodil historický statek: Hasiči zasahovali v noci kvůli plamenům v kuchyni komunitního centra v Praze 8. Škoda dosáhla milionu korun.
První robotická operace: Chirurgům v Mladé Boleslavi inteligentní stroj pomáhal s úplnou náhradou kolene.
Požár ropné rafinerie: Propukl v Birjandu na východě Íránu v neděli ráno místního času, kouř je vidět na kilometry daleko.
Nový jízdní řád na dráze: Platí ode dneška, přináší více spojů do zahraničí. České dráhy zdražují o 9,5 %, nabídnou postupně novější soupravy.