Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

Ronaldo vyrovnal Poborského rekord: Kapitán portugalských fotbalistů dosáhl v utkání s Tureckem osmé gólové přihrávky na ME, dostihl českého hráče.
Němečtí cyklisté si zvykají na helmy: Loni ji nosilo 44 % o rok dříve 40 % a v roce 2020 jen čtvrtina, popsal trend nový výzkum spolkového dopravního úřadu.
Střelec v Ohiu zranil 10 lidí: Policie pátrá po muži v černém oblečení, který střílel z bílé Hondy. 1 osoba je v kritickém stavu, ostatní ve stabilním.
Jurečka navrhe zvýšení platů ve veřejné sféře: Podle ministra práce by si vybrané skupiny a zaměstnanci ve státní službě měly od září polepšit o 7 - 10 %.
Andy Murray přijde o Wimbledon: Britský tenista podstoupil operaci, podle zdrojů Telegraphu bude mimo hru nejméně šest týdnů, olympiáda je nejistá.
Netanjahu doufá v obnovu dodávek amerických zbraní: Izraelský premiér uvedl, že mají zpoždění čtyři měsíce a že problémy zveřejnil po nezdaru tiché diplomacie.
Průzkum STEM ukazuje vedení ANO, návrat komunistů: Opoziční hnutí by vyhrálo volby s 32,9 %, KSČM překročila hranici 5 % pro vstup do Sněmovny.
První munice z české iniciativy míří na Ukrajinu: Bojující země začne dělostřelecké granáty dostávat od konce června, potvrdila ministryně obrany Jana Černochová.
Ukrajina zasáhla ruské velitelské stanoviště: Generální štáb tvrdí, že armáda udeřila proti velení motostřeleckého pluku v ruské pohraniční Belgorodské oblasti.
Světový šampion se ženil na Lounsku: Hokejový mistr světa Michal Kempný měl svatbu v resortu, kde se loni vdávala Petra Kvitová.
Apple a Meta zvažují spolupráci: Výrobce počítačů a mobilů jedná s vlastníkem Facebooku a Instagramu o kooperaci v oblasti AI.
Karviná si užila Poho Den: Slavnost v Lázních Darkov nezmařily ani problémy s elektřinou, reportéři Deníku byli na místě.
Největší letecká základna NATO bude v Rumunsku: Vznikne rozšířením stávajícího vojenského letiště u vsi Mihai Kogalniceanu.
Americký Wisconsin zřejmě zasáhlo tornádo: Větrný vír způsobil značné škody ve městě Janesville, na místě pracují záchranné složky.
Plavkyně Barbora Seemanová je ve čtvrtém finále: Na ME v Budapešti má zatím dvě zlata a bronz, navečer může sbírku rozšířit v závodu na 400 m volný způsob.
Mezi Rusy přetrvává Prigožinův kult: K hrobu šéfa ruské žoldnéřské Wagnerovy skupiny nosí lidé květiny, věnce a vlajky, všimla si agentura DPA.
Hizballáh může dostat posily pro boj s Izraelem: Pokud židovský stát s libanonskou milicí vstoupí do války, slibují mu pomoc tisíce proíránských bojovníků, píše AP.
Chlapec přežil pád z 18 metrů: 15letý školák se zřítil z útesu na anglickém pobřeží v Dorsetu, vyvázl se šrámy a modřinami.
Polsko zvažuje úplné uzavření hranic s Běloruskem: Úřady posuzují, jaký dopad by mělo ukončení provozu dvou zbývajících přechodů, potvrdil ministr zahraničí Sikorski.
Cyklistu na Bruntálsku zachraňoval vrtulník: Muž spadl z kola u Jindřichova, pomoc přivolal svědek. Lékař zjistil těžké poranění hlavy.
Hořela střecha paneláku v Mladé Boleslavi: Hasiči zasahovali na střeše, kde hořely rozvody pod fotovoltaikou. Z domu evakuovali stovku lidí. Kolem jablonecké přehrady běželi za pivem: Podle pořadatelů jde o největší Beer Run v zemi, reportéři Deníku byli na místě.
Pacientka vyskočila z jedoucí sanitky: Žena na místě zemřela. Okolnosti nedělní ranní nehody na Karlovarské výpadovce v Praze vyšetřuje policie.
Analytici odhadují snížení sazeb ČNB: Experti oslovení ČTK čekají, že současná sazba 5,25 % klesne o čtvrt až půl procenta. Bankovní rada rozhodne ve čtvrtek.
Český Krumlov oslavuje pětilistou růži: Tradiční slavnost pokračuje i v neděli, sobotní historický program zaznamenali i reportéři Deníku.