deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Počet přicházejících Rusů vzrostl o 30 procent: Do EU během minulého týdne vstoupilo 66 000 ruských občanů.
Komiks Zelený Raoul končí: Komiks, který vycházel v Reflexu 28 let je u konce. O výpovědi se autoři dozvěděli z e-mailu a důvod neznají.
Změna zákona o energetice na Slovensku: Úřady budou moci přikázat firmám, aby dodávaly elektrickou energii a plyn určeným odběratelům za vládou stanovenou cenu.
Auto skončilo u Podolí v plamenech: V něm cestoval jeden muž, který stihl vůz ještě před rozšířením požáru opustit a zavolat brněnské hasiče. Muž nepracoval, jen dodával drogy dealerům: Podívejte se, jak policie zadržela dodavatele, který zásoboval pražské dealery marihuanou a pervitinem. Na pracovištích bude chladněji než doposud: Vláda dnes kvůli energetické krizi schválila, že minimální povolené teploty v pracovním prostředí můžou být nižší. Muž nepřežil střet s vlakem: Provoz je na železnici zastaven mezi pražským hlavním nádražím a Běchovicemi, některé vlaky jedou odklonem.
Testy DNA identifikovaly ostatky z roku 2001: Policie ve Virginii uzavřela odložený případ 17leté Patricie Agnes Gildawieové, která se ztratila před téměř 50 lety.
Kam na výlet: Za návštěvu stojí malebná příroda Hostýnských vrchů se svým poutním místem Svatý Hostýn a zříceninou hradu Lukov.
Hurikán Ian dnes ráno udeřil na západní část Kuby: Zesílil přitom na třetí kategorii z pěti. Nyní míří nad Floridu a mohl by zesílit na čtvrtý stupeň, píše agentura AP.
Koho volit do Senátu: S vaší volbou vám poradí volební kalkulačka pro druhé kolo. Smrťák u Červené vody: Po nárazu do stromu dnes zemřela řidička. Náraz byl tak silný, že zdeformoval i autobaterii a hrozil požár.
Nalezený vlk zůstává na klinice, čeká na operaci: Krušnohorský vlk, kterého našli houbaři zraněného v sobotu na Karlovarsku, má rozsáhlejší zranění, než se předpokládalo.
Zájem o zbraně za poslední rok roste: Firmě Colt stouply výnosy téměř o polovinu. Za první letošní pololetí vykázali 7,05 miliardy korun.
Shakira stane ve Španělsku před soudem: Je obviněná z nezaplacení milionových daní z příjmů mezi lety 2012 až 2014. Hrozí jí až osmileté vězení a pokuta.
Levná rekonstrukce bytu v Kařezu se povedla: Podívejte se na projekt Studia In2, který přihlásili i do soutěže Grand Prix Architektů – Národní ceny za architekturu.
Cena plynu se zvyšuje: Velkoobchodní cena pro evropský trh reaguje na zprávy o únicích plynu z potrubí Nord Stream.
Herečka se rozpovídala o operačním zákroku: Vypadala jsem jako somálské dítě, teď už mi „panděro“ nevisí, svěřuje se Lucie Zedníčková v rozhovoru.
Babiš podpoří Nagyovou: Předseda hnutí ANO přijede kandidátku hnutí podpořit před druhým kolem senátních voleb ve čtvrtek do Jihlavy.
Otevírací doba o státním svátku: Zákon regulující prodejní dobu zakazuje otevření velkých prodejen. Podívejte se, kde si ve středu (ne)nakoupíte.
Povolební koalice: V Karlových Varech vznikne koalice vítězného ANO, Karlovaráků a Spolu. Strany už podepsaly memorandum o spolupráci.
Babské rady proti viróze: Přečtěte si, čemu lékaři věří a co podle nich nefunguje a zahlasujte si zároveň v anketě. Povolební koalice: V Ostravě a Plzni je hotovo, v Praze povolební schůzky provází spory mezi vítězným Spolu a Piráty.
Nejčastější podání jsou stížnosti: Tvoří letos třetinu podání spotřebitelů na Energetický regulační úřad. Lidé mají potíže se zálohami či vyúčtováním.
V čele Prahy 2 bude opět Alexandra Udženija: Na radnici bude v následujícím volebním období vládnout koalice ODS, TOP 09 a ANO.