Stromeček se blýská ozdobami, štědrovečerní tabuli máte svátečně prostřenou, zbývá už jen hodit do gala stolovníky. Byla by škoda přípravu odbýt, zvláště když letošní sezona opět mnoho společenských událostí nenabídne.

Vyšli jste za poslední dobu ze cviku? Máme pro vás pár rychlých tipů.

Běhání je nejjednodušší cesta, jak pořádně rozproudit krev. Na 15 minut můžete klidně zvolit ostřejší tempo. A nezapomeňte se pak protáhnout, aby vás druhý den nebolelo celé tělo
Na rozhýbání, kondici i hubnutí. Běžecké plány, které fungují

Tipy a rady:

  • Elegance místo křiklavosti. Namísto květinových vzorů a sexy střihů vsaďte na večerní eleganci. Jednobarevné kousky zkombinované s výraznějšími doplňky budou to pravé.
  • Nebojte se třpytu a lesku. Kdy jindy zazářit, když ne na Štědrý večer? Využijte detaily, na které jindy nemáte odvahu – kamínky, flitry či metalické povrchy.
  • Nezapomeňte na boty. Sice nevytáhnete paty z bytu, ale chlupaté papuče nebo gumové pantofle slavnostní vzhled spolehlivě zabijí.
  • Pohodlí u stromečku. Myslete na to, že se u svátečního stolu do sytosti najíte. Příliš upnuté šaty vám pak možná začnou vadit. Stejně tak neoceníte například minisukni, až budete sedět na koberci u stromečku.
  • Šperky a make-up podtrhnou dojem. Zacházejte s nimi opatrně – cílem není, aby vás nepoznali členové vlastní rodiny. Řasenkou a zdravíčkem každopádně nic nezkazíte, stejně tak ozdobami v rozumném množství.
Punčochy oblékala až do poloviny 20. století pouze šlechta
Kouzlo punčoch: Když byly vaše babičky dětmi, nosila je jen šlechta

Na Štědrý večer se není třeba strojit tak, že vás nikdo z blízkých u stromečku nepozná.

Pozor na odvážné sexy topy, ty se k tomuto večeru nehodí. Taktéž letní vzory zanechte ve skříni a oblékněte jednobarevné nebo jiné kousky s elegantnějšími motivy.