Chiara našla své zázemí v pražském Aquapalace v Čestlicích, který poskytuje prostory mladým nadějným talentům jako je dívčí kapela Lollipopz či chlapecké duo Ben a Mateo. Nové studio pro Chiaru dostalo podobu dětského pokojíčku, do kterého mladá dívka přenáší svůj život, vypráví fanouškům o svých radostech i strastech - tedy o tom, co prožívá desetiletá holka.

Ve studiu také natáčí svou písničkovou show. Součástí pokojíčku je i malé koncertní pódium.

Chiara a křest jejího pokojíčkového studia v pražském Aquapalace v ČestlicíchChiara a křest jejího pokojíčkového studia v pražském Aquapalace v ČestlicíchZdroj: Deník/Jiří Macek

Před pár dny bylo Chiarino pokojíčkové studio v čestlickém Aquapalace pokřtěno. Kmotrou a patronkou pokojíčku se stala televizní moderátorka Lucie Borhyová, kterou Chiara obdivuje.

„Mým idolem je Ariana Grande“

Slavnostní pásku přestřihla také děvčata z kapely Lollipopz, se kterými Chiaru čeká společné koncertní turné.  

„Chci být zpěvačkou, zpívání miluju. Vím, že chci rozdávat radost. Mým idolem je zpěvačka Ariana Grande, chtěla bych být jako ona,“ má jasno Chiara. Ta si už zahrála v několika pražských divadlech, například v Národním, ve Stavovském, v Broadwayi i v Hudebním divadle Karlín. Objevila se také v seriálu Sestřičky.  

Tereza Mašková proslula nejen svým zpěvem, ale také růžovými vlasy.
SuperStar Tereza Mašková: Miluje růžovou, spánek a Beskydy. Výšlapů se nebojí

„V pokoji tráví Chiarka spoustu času při natáčení, nahrávání a někdy tam prostě jen jde, i když nemusí, aby si tam hrála. Cítí se tam úžasně a stejné příběhy bude přenášet dětem ve svém pořadu,“ říká manažerka Chiary Veronika Ellerová. 

„Jsme moc rádi, že se Aquapalace Praha stalo místem, které podporuje mladé a nadějné pěvecké talenty, kteří nám tady rostou doslova jako z vody. Těší nás spolupráce s další talentovanou zpěvačkou, kterou je Chiara, a přejeme jí, aby se její studio u nás v Aquapalace Praha stalo místem, které ji bude inspirovat na její dlouhé pěvecké dráze,“ podotkla Vladana Horáková, generální ředitelka Aquapalace Praha.