VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Čtenář reportér

Mongolská restaurace bude ve Velké Hradební

Ústí nad Labem - Nejen aby se přátelé dobře najedli a připomněli si svou dalekou zem, kde vládl slavný Čingischán, ale aby i Ústečané rozpoznali morin khuur od kytary, pochválili funkční jurtu, na mapě označili Ulánbátar. I proto vznikne v Ústí mongolská restaurace.

První letošní slet čarodějnic evidují U Jenčů v Doběticích

Dobětice - Koncem měsíce zaplanou na vyvýšených místech kolem Ústí ohně, neposedné čarodějky přijdou o svá pometla z jasanového dřeva a březového proutí.

Císař Challenge začal závodem v Tisé

Tisá - V areálu autokempu Pod císařem u Tisé odstartoval již šestý ročník Císař Spring Challenge, závodu v přírodním víceboji dvojic.

Hosty výroční schůze v Chabařovicích byly plochodrážní legendy

Chabařovice - Zajímavý průběh měla tentokrát výroční schůze SC Chabařovice.

FOTO: Klienti společnosti Helias navštívili koníky v Mirkově

Mirkov - Ředitelka společnosti Helias Drahomíra Brožová každý měsíc pro své klienty připravuje zajímavé programy, kde se nejen pobaví, ale i sympaticky narovnají záda.

Kauza HANNAinvest: Suverénní radnice nepodpoří každého

Neštěmice - Se zájmem jsem si přečetla stanovisko neštěmických radních k článku v Ústeckém deníku o bytech pro sociálně slabé.

Vyjádření radních MO Neštěmice k článku Krásňák šílí z bytů pro chudé

Neštěmice - Na úvod je potřeba vysvětlit zásadní věci, které se opírají o fakta, nikoli o domněnky, případně lži.

Ondra představil řehtačku po dědečkovi

Dobětice - Fotografiemi a milou příhodou se vracíme k velikonočním svátkům.

Velikonoce seniorů v Chabařovicích

Chabařovice - Dům pokojného stáří svaté Ludmily v Chabařovicích uspořádal s předstihem v prostorách kulturní místnosti již tradiční oslavu Velikonoc.

Jak si děti z MŠ Vyhlídka užívají jarních dnů

Ústí nad Labem - Týden před příchodem jara si děti udělaly brigádu na školní zahradě, posbíraly větvičky, vyhrabaly listí a zametly chodníky. Zahrada prokoukla.

Na věku nám nezáleží

Ústí nad Labem - Na věku nezáleží. To je myšlenka, která mě napadla při pohledu na skupinku složenou z dětí ZŠ Mírová a klientů Domova pro seniory Krásné Březno.

Poděkování hudební skupině The Boom Beatles Revival Band a Adleru

Ústí nad Labem - Dne 13.prosince 2014 uspořádala hudební skupina The Boom ve spolupráci s produkční agenturou B.B.Art, Kulturním střediskem města Ústí nad Labem, za podpory města Ústí nad Labem a Ústeckého kraje 24. vánoční benefiční koncert.

Chápat, znamená vědět

Ústí nad Labem - Zajímavý česko-vietnamský seminář uspořádala Poradna pro integraci v Ústí nad Labem.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT