VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Čtenář reportér

Zimní pobyt s lyžováním MŠ Stříbrníky

Stříbrníky, Telnice - Předminulý týden (4. -9. 1.) se naše MŠ vypravila na pětidenní zimní pobyt s lyžováním do nám blízkého horského lyžařského střediska Zadní Telnice.

Prošel si někdo z vedení města sídliště?

Ústí nad Labem - Téměř celé Ústí nad Labem má již pověst vyloučené lokality. Řada občanů se shoduje v tom, že příčinou byla privatizace obecních bytů.

FOTO: Ve skalním městě v Tisé byl silný vítr a spousta pejskařů

Tisá - Před týdnem byl v Tisé sníh a na stráni sáňkovaly děti. Nyní je to samý potůček, ledové plotny rychle tají, silný vítr lámal větve kolem značených cest.

Železničáři vzpomněli na oběti neštěstí v dole

Ústí nad Labem - Na začátku ledna se sešel výbor KD Lokomotivního depa na přátelském setkání, aby vzpomenul 81. výročí tragického důlního neštěstí v Dole Nelson 3 v Oseku u Duchcova (5.1.1934).

Sankce EU míří na lišku, bohužel trefí Maryšku!

Bohužel ano, neboť každému soudnému člověku muselo být jasné, že její hlavní a nejmasovější obětí bude obyčejný Rus, zatímco oligarchové, majitelé bank, průmyslníci a mocní politici zůstanou v sociálním klidu, neboť jejich zadní kolečka jsou nepochybně tak „přehuštěna", aby přečkala jakoukoliv krizi.

Děti přespaly ve škole

Ústí nad Labem Téměř stovka dětí se sešla v pátek 21. listopadu v podvečer v atriu ZŠ Vinařská v Ústí nad Labem. A proč děti přišly do školy i večer? Čekalo je další spaní ve škole tentokrát pod názvem „Spaní s piráty a námořníky".

Srdeční záležitost školáků z Mírové? Akce se seniory

Severní Terasa - V životě každého z nás jsou jistě chvíle, které rychle vypustíme ze své hlavy. Naštěstí tyto zážitky vystřídají takové, které zůstanou uloženy nejen v hlavě, ale hlavně v srdci.

Slovník prezidenta rozpoutal válku

Nelze přehlédnout, že, slušně řečeno, nestandardní slovník prezidenta Zemana, v jistém slova smyslu rozpoutal názorovou občanskou válku mezi těmi, kteří, bez obalu řečeno, považují hulvátství svého oblíbence za ctnost.

Průmyslovku z Ústí doporučují zaměstnavatelé

Střední průmyslová škola byla oceněna ve středu 5. listopadu ve výrobním závodu JC Interiors v žatecké zóně Triangle jako nejlepší škola Ústeckého kraje značkou „Doporučeno zaměstnavateli".

Z VAŠICH DOPISŮ: Je konec květákové sezony

Je konec květákové sezony. Kde je ten čas životopisu kdy plakat, nebo jásat nad tím, jak dopadly komunální volby v naší sednici?

NAPSALI NÁM: Není to krajně nemorální?

Jsem již zhruba dvacet let držitelem zbrojního průkazu a zkoušky k oprávnění vlastnit zbraň měly tehdy jinou podobu než dnes. I když se na oprávněnosti použít zbraň k ochraně své nebo svého majetku nic nezměnilo.

Z VAŠICH DOPISŮ: Český jazyk dává velký prostor

Rozhodně nepatřím mezi netykavky. To však neznamená, že se budu rozplývat blahem, pokud hlava státu v oficiálním projevu používá vulgarismy, byť v jednotlivostech měl i podle mne ke kritice důvod.

Žáci ze ZŠ Stříbrnická hostili italské školáky

Benvenuto. Welcome. Vítáme vás. Žáci ZŠ Stříbrnická zdravili své italské kamarády na pražském letišti Václava Havla v pondělí 29. září, kdy začala druhá část výměnného mezinárodního projektu mezi touto ústeckou školou a školou z malého italského městečka Uggiate Trevano. První část se uskutečnila v květnu, kdy naše děti odjely do Itálie.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT