VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Čtenář reportér

Děti si odnesly diplomy i fotku s Bárou

Družstva žáků z 2., 3. a 4. ročníku ZŠ Hluboká reprezentovala naši školu na Krajském poháru Atletiky pro děti. Akce se konala na Městském stadionu.

Rotahufest: Barvy a temperament

Ústí nad Labem - Rotahufest, romský tanečně-hudební festival, zaplnil již po osmé ústecký Dům kultury. Sobotní akci uspořádala Oblastní charita Ústí nad Labem Dům Světluška.

František Štván: Dojde na má slova?

Nedávno jsem v Ústeckém deníku ve svém čtenářském názoru varoval současné a budoucí komunální politické síly, že když v Ústí nad Labem zruší herny, pak po penězích z hazardu, které do obecní kasy v desítkách milionů přitékají, může sáhnout některá z obcí v blízkém okolí, ve které si hráči z Ústí nad Labem zahrají.

Draftovali budoucí řemeslníky

Naši studenti ze Střední školy stavební a technické v Ústí se setkali se zástupci nejsilnější smluvní firmy Metrostav.

Zábava i poučení. Školáky už nic nezaskočí

Ústí n. L., Chaabřovice  - Dětský seminář „Nenecháme se zaskočit" v přírodě a o zvládání krizových situací pořádala Základní škola Mírová v autokempu Chabařovice. Jednalo se o zážitkový, sebezkušenostní pobyt žáků 6. ročníků.

Indiánské odpoledne na Střekově

Indiánské odpoledne uspořádali pro děti z Dětského domova na Střekově na závěr prázdnin členové Kiwanis klubu v Ústí nad Labem.

Tanečníci se chystají do New York City a na světové soutěže

Ústí nad Labem - Letní taneční prázdniny pomalu končí a tanečníci Dance Center Marverci DDM Ústí nad Labem se chystají do světa a na světové soutěže.

Sbírání autogramů je nádherný koníček!

Autogram. Hodně cizí slovo, jen co je pravda. Nevím, kdo mi je přeložil do češtiny, ale slova končící slabikou „am" byla neobvyklá a spojená s dalekou cizinou. S Napoleonem, s národem Arménů. Wagram, Petrosjan, Chačaturjan, Mikojan… To jsem se dozvěděl později. Spíš mi učitel udělal do sešitu klikyhák a řekl: „Máš tam můj autogram."

Josef Rajchert: Karate je pro všechny, ale karate není pro každého

Ústí nad Labem - „Není to jen rána do tašek nebo úder malíkové hrany do zátylku", tak s úsměvem odpovídá ústecký šéftrenér Josef Rajchert na řadu dotazů, jakému karate se klub Sport Union věnuje. Ústecká škola karate SKR SU, která v letošním roce vstupuje do 25. roku své existence, již počítá na tisíce členů, kteří prošli jejich řadami.

Napsali nám: Ať se úředníci projdou po Ústí

Reaguji na článek v Ústeckém deníku ze dne 18.7.2014 - Lesk a bída předzahrádek. Zasílám fotku k předzahrádkám na Střekově-Truhlářova ulice 1419/25. Již několik let se o tyto předzahrádky starám sama.

Ujepáci vyzpívali čtyři zlaté

Ústí nad Labem - Sbory Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem vynikajícím způsobem reprezentovaly UJEP na 23. Mezinárodním festivalu akademických sborů IFAS Pardubice.

Problém na školách? Stravování dětí

Studenti ústecké zdravotnické školy nejsou lhostejní vůči svému okolí! Projektová činnost se na základních i středních školách stává každodenní součástí práce pedagoga. Do projektu, který usiluje o aktivní zapojení studentů do řešení problémů v okolí školy a o otevření českých škol veřejnosti, se zapojila VOŠZ a SŠZ Ústí nad Labem.

Napsali nám: Mít na kandidátce trestně stíhané není trestné

To bych chtěl v úvodu mého pohledu na zařazení pánů Mandíka a Macíka na komunální kandidátku ČSSD v Ústí nad Labem, ač je PČR stíhá, zdůraznit. A to i přesto, že to, co nemají dnes sami rádi, v jistém slova smyslu udělali mně, když mě neprávem zbavili členství v ČSSD.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT