VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Stavba dálnice D8

Stavba dálnice D8

AKTUALIZOVÁNO

Stroje pracují, ale nestaví se, dálnici D8 konzervují

Řehlovice – Pokud pojedete po dálnici D8 a najedete do zatáčky u Řehlovic, budete mít pocit, že stavba dálnice zde zdárně probíhá. Na nedokončeném úseku se pohybují dělníci ve vestách, několik bagrů, nákladní auta a buldozer.

STOP! Práce na D8 se opět zastavily

Řehlovice – Práce na dálniční křižovatce v Řehlovicích se zastavily. Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) tak rozhodlo na základě rozsudku ústeckého krajského soudu.

Soud zrušil povolení k dostavbě dálnice D8

Ústí nad Labem - Ústecký krajský soud zrušil stavební povolení na dostavbu poslední části dálnice D8. Informovala o tom mluvčí soudu Irena Jeřábková. Zatím není jasné, zda rozhodnutí zastaví stavební práce. Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) situaci nechce komentovat, dokud nebude mít rozsudek v ruce.

Dálnice D8 se může zdržet,
známý ekolog se opět odvolal

Řehlovice - Po soudu chce, aby žaloba měla odkladný účinek. Stavební práce se tak mohou zastavit.

AKTUALIZOVÁNO

OBRAZEM: Nový úsek D8 přijel otevřít i Patrik, jenž dostavbu blokoval

Lovosicko – Dobrá zpráva pro řidiče. Další část dálnice D8 je od 14. května otevřena.

AKTUALIZOVÁNO

FOTOGALERIE: Dálnice? Zatím jen hlína...

Řehlovice - Na stavbě mimoúrovňové dálniční křižovatky u Řehlovic dokončili archeologický průzkum a teď zkoumají podloží.

Bojíme se dostavby dálnice D8, zní z Libouchce

Libouchec - Kolona kamionů po dvacet čtyři hodin každý den. Toho se v souvislosti s nabytím právní moci stavebního povolení na dostavbu dálnice D8 začínají obávat ve vsích a obcích na silnici I/13.

Dálnice D8 se v dubnu prodlouží o 3,7 kilometru

Ústí nad Labem - Ministerstvo začalo řešit most Vchynice, nový úsek se otevře asi za dva měsíce.

Dálnice D8 k Bílince se otevře 21. prosince

Lovosice - Nový tříkilometrový úsek dálnice D8 dostanou řidiči skoro k Vánocům. Otevřen bude 21. prosince, řekla mluvčí Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) Nina Ledvinová.

D8 se v prosinci prodlouží o tři kilometry

Ústí nad Labem - Otevření úseku u obce Bílinka už nic nestojí v cestě. Tři kilometry stály asi 1,5 miliardy.

Otevření další části D8 zdrží most, ŘSD potřebuje povolení

Ústecko - Otevření dalšího úseku dálnice D8 se zdrží. Týká se to úseku mezi Lovosicemi a Bílinkou, který měl být otevřen do 21. prosince, ale Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) to zřejmě nestihne ani do konce roku.

Dostavba dálnice D8 se odkládá, povolení zatím pravomocné nebude

Ústecký kraj - Stavební povolení na dokončení dálnice D8 zatím právní moci nenabude. Jedno odvolání už přišlo od ekologického aktivisty Lubomíra Studničky.

Dostavba dálnice D8: Kde je povolení, tam se staví, ale jinde práce stojí!

Ústecko – „Kde to jde, tam stavíme rychlým tempem,“ konstatoval na úvod exkluzivní prohlídky celého staveniště dálnice D8 přes České středohoří Pavel Lány, odcházející technický dozor  stavby z Ředitelství silnic a dálnic ČR.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT