TÉMA

HC Slovan

Tuhá bitva za tři body, Slovan vydřel výhru

Ústí n. L. - Důležitý souboj ve WSM Lize vyzněl pro Slovan, který doma udolal Třebíč 3:2.

Slovan zase jednou doma, hokejisté vyzvou Třebíč

Ústí nad Labem – V 15. kole WSM Ligy se hokejisté Ústí představí na domácím ledě. Bude to teprve pošesté v sezóně, přivítají Třebíč.

Hurikán Slovan zcela zpustošil Kadaň

Ústí n. L. - Hokejisté Ústí zničili Kadaň 9:2. O výhře rozhodli už v 1. třetině, jíž vyhráli 5:0.

Slovan s poslední Kadaní bude hrát netradičně už v pět odpoledne

Ústí nad Labem - Hokejisté Ústí přivítají v dalším kole WSM Ligy poslední Kadaň. Začíná se netradičně ve středu už v 17.00!

Motor Roubíkovu oslavu nepokazil, Slovan má cenné vítězství

Ústí n. L. - Slovan zakončil nabitý týden tak, jak ho začal. České Budějovice porazil 2:0 a oslavy Roubíkovo tisícovky tak měly vítěznou příchuť.

I Slovan má svého Jardu. Legenda dovršila milník v dresu Ústí

Ústí nad Labem - První Roubíkova tisícovka je na světě! Už loni, a letos před sezónou znovu, se spekulovalo, zda hokejový útočník Jaroslav Roubík konečně dosáhne na vytoužené mety,

Výpadek proudu ochromil hokejisty, Slovan padl se Slavií

Ústí n. L. - Hokejisté Ústí znovu ztratili. Při návratu na domácí kluziště nestačili na Slavii, jíž podlehli 1:2.

Vítr v kabině pomohl. Zubři nasázeli Ústí pět gólů ve druhé třetině

Ústí nad Labem, Přerov - Po vlažnějším rozjezdu v první třetině přišla gólová smršť v prostředním dějství, díky níž přerovští hokejisté mohou slavit druhou výhru na domácím ledě.

Pět dnů, tři zápasy u soupeřů, aneb zápasový trip jako v NHL

Ústí nad Labem - Hokejisté Ústí si mohou díky šňůrám zápasů venku připadat jako v NHL.

Slovan měl Vary na lopatě, nakonec v prodloužení prohrál

Ústí n. L. - Ústečtí hokejisté sahali v duelu s favoritem po třech bodech. S Energií v závěru otočili skóre na 2:1, vedení ale neudrželi a nakonec prohráli v prodloužení.

Všechny tři moje branky byly náhodné, směje se Vrdlovec

Ústí n. L. – Hokejovému Slovanu se po vítězství v Třebíči dýchá lépe. Hattrickem k němu pomohl Daniel Vrdlovec, jenž měl při rozhovoru náladu i na vtipkování.

Skvělý Volke zdeptal střelce Třebíče, Slovan z Vysočiny veze první tři body

Třebíč – Hokejisté Ústí slaví první tři body. Ve druhém venkovním utkání sezóny přestříleli Třebíč 6:3.

Vsetín – Po dlouhých 11 letech se znovu utkalo hokejové Ústí a hokejový Vsetín. Zatímco hosté si mezitím vyzkoušeli jednu sezónu v extralize, Vsetínští prožili pád až na samotné dno. Včerejší návrat do 1. ligy jim však vyšel znamenitě, Slovan porazili 5:2.