VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Magistrát Ústí

Anketa města pomůže Ústí s prioritami

Ústí nad Labem - Co je největším problémem Ústí nad Labem, ptá se obyvatel města ústecký magistrát. Vyjádřit se Ústečané mohou v anketě na městském webu a webech městských obvodů.

FOTO: Starousedlík bojuje s úřady motorovou pilou

Kojetice – Jako v Magorstátu. Tak si podle svých slov připadá starousedlík Zbyněk Procházka z Kojetic, kterého ústecký magistrát a policie dohnaly k radikálnímu činu.

Severní Terasa nestihla parkoviště. Hrozí vrácení dotace 2,5 milionu

Severní Terasa - Řidiči v Doběticích na Severní Terase musí ještě nějakou dobu zůstat obrnění trpělivostí. Rozšíření parkovacích míst v ulici Šrámkova, kde mělo vzniknout až šedesát stání pro auta, se odkládá.

Jen tak se nedám, reaguje starosta Hýbner na možné odvolání

Ústí nad Labem /ROZHOVOR/ – Politická situace na centrálním obvodu města eskaluje. V zákulisí se spekuluje o možném odvolání starosty Kamila Hýbnera.

Střekovská krize pokračuje, vedení je jen provizorní

Střekov - Eva Outlá (PRO!Ústí) vede nově městský obvod Střekov. Není starostkou ani radní, zastupitelstvo ji schválilo jako pověřenou zastupitelku.

Ježíšek nadělí některým starostům zřejmě i odvolání

Ústí nad Labem – Nemilý dáreček k blížícím se Vánocům možná již brzy dostanou někteří starostové ústeckých obvodů. Kolegové zastupitelé je zřejmě odvolají z funkce.

Malinkovič se vrátí do důchodu. Střekovští odvolali posledního radního

Ústí nad Labem - Ústecký obvod Střekov je bez politického vedení. Zastupitelé v úterý odvolali místostarostu Viktora Malinkoviče (KSČM), který byl v čele radnice sám a byl tedy jediným členem nefunkční rady. Nové vedení ale nezvolili. Vedením úřadu pověřili zastupitelku Evu Outlou (PRO!Ústí). Funkční radu Střekov nemá od března.

Radnice hledala tipy na opravy na Facebooku

Ústí nad Labem – Radnice centrálního ústeckého obvodu dala dohromady seznam drobných oprav, o jejichž financování požádala magistrát.

Pomůžeme, nabízí městu architekti

Ústí nad Labem - Územní plán (ÚP), důležitý dokument města Ústí, se znovu dostává do středu zájmů odborníků a zástupců magistrátu. Devatenáctka ústeckých architektů dlouhodobě kritizuje neodbornost lidí, kteří na novém ÚP pracují.

Chtějí nás pošpinit, míní Yveta Tomková

Neštěmice /ROZHOVOR/ – Město Ústí má již několik měsíců nefunkční radu. Schůzky o jejím doplnění iniciované primátorkou se před nedávnem zúčastnilo také hnutí Vaše Ústí, v jejímž čele je starostka Neštěmic Yveta Tomková. Jednání ovšem skončila krachem.

Fórum Zdravého města zve občany k diskusi o prioritách

Ústí nad Labem - Své názory na situaci města, jeho další rozvoj a priority mohou Ústečané vyjádřit na Fóru Zdravého města.

O dalším vývoji na Střekově se bude rozhodovat už v úterý

Střekov /ROZHOVOR/ - Místostarostou Střekova a zároveň jediným uvolněným zastupitelem na radnici je Viktor Malinkovič (KSČM) teprve od února.

Jiří Madar: Radu chceme vyřešit ještě letos

Ústí nad Labem /ROZHOVOR/ – Lékař, manažer a politik Jiří Madar má zájem o politickou dohodu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení