VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Seriál Plním si svůj sen

Moderní pětibojař Alexandr Ivančo si přivezl svůj sportovní sen z Prahy

Ústí nad Labem - Současný moderní pětiboj má své hvězdy v Praze a v Plzni. Byla však doba, kdy i v Ústí nad Labem se bojovalo o medaile.

Mladou Ústečanku čeká doktorát za Velkou louží

Dobětice – Jmenuje se Dominika Tržilová, ještě ji nebylo čtyřiadvacet let a je bakalářem molekulární biologie a biochemie.

Babička si třeba přála dámu s modrými vlasy. Proč ne, má ji v obýváku

Ústí nad Labem - Na osmnáctiletou studentku místního gymnázia docela široký záběr. S kamarádkou už pět let píše knihu. Bude prý plná fantazie, kde čas hraje hlavní roli.

Mluvit slavným hokejistům do hry, to byl dávný sen Štěpána Sokola

Ústí nad Labem - Hodně lidí mu závidí jeho paměť na jména, zná všechny sestavy současných mužstev NHL. Když je někdo zraněn, už pátrá, kdy nastoupí do dalšího utkání.

Veronika splnila sen učitelce i babičkám

Ústí nad Labem - Studentka si jako téma praktické maturitní zkoušky vybrala módní přehlídku pro seniory.

Měli drzé sny, dnes touží po plné hospůdce spolužáků a solidní penzi

Ústí nad Labem - Když v roce 1966 ukončili devátou třídu, bylo jich na seznamu osmadvacet. Tenkrát to byla Gottwaldovka, dnes Palachova. Šestnáct školáků bydlelo ve středu města, zbytek doplnila malá škola ve Všebořicích.

Sny hendikepovaných dětí plní Nadační fond Plamínek naděje

Ústí nad Labem - Běh na cyklostezce v Brné byl prozatím poslední akcí Nadačního fondu Plamínek naděje. Akce byla věnována hendikepovanému chlapci z Třebenic.

Své sportovní sny věnuje rodičům a řediteli školy

Ústí nad Labem - Je to neskutečně příjemná, skromná, slušná, pohotová a chytrá slečna. Na ulici ji však snadno přehlédnete.

Vzorem mladých sportovců je teprve jedenáctiletý mistr České republiky

Ústí nad Labem - Čtyři roky hrál fotbal za Armu, ale přestalo ho to bavit. Před rokem přešel s kamarádem na horské kolo a to ho chytlo.

Snem mladých ústeckých boxerů je juniorské mistrovství Evropy

Ústí nad Labem - Mladé boxery z celé republiky hostily od 8. do 10. dubna České Budějovice a ústecký klub SKP Sever měl ve hře dva talentované juniory.

Sen Petry Ševelové se splní v červenci

Ústí nad Labem - V Neštěmicích ji znají moc dobře, na Bukově také. Od září vede další kroužek těch nejmenších ve věku od 16 měsíců do 3 let.

Honza Mikeš chce být v roce 2020 mezinárodním šachovým mistrem

Ústí nad Labem - Jeho tatínek má černý pás v karate, takže prvním sportovním převlekem sympatického mladíka bylo bílé kimono. Potom přišel na řadu fotbal, nakonec zvítězily šachy.

Sen Jitky Rydvalové končí, jiný začíná

Ústí nad Labem - Vystudovala přírodovědeckou fakultu v Praze, potom pracovala v bance, na mateřské začala pomýšlet na vlastní projekt. Když se naskytla příležitost, postavila manžela před hotovou věc, hypotéka jí pomohla splnit tajný sen.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT