VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Univerzita Jana Evangelisty Purkyně

Maturanti z České Lípy zavítali na univerzitu

Ústí nad Labem – Fakulta strojního inženýrství UJEP zaměřuje svoji propagační i osvětovou činnost dlouhodobě na potenciální uchazeče o studium. Neomezuje se přitom pouze na ústecké střední školy. V uplynulých dnech hostila aktuální maturanty z České Lípy.

Ústecká univerzita láká ve čtvrtek na Den otevřených dveří

Ústí nad Labem - Ve čtvrtek 25. ledny pořádá Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem Den otevřených dveří. Uchazečům o studium na fakultách poskytnou veškeré informace týkající se přijímacího řízení pro akademický rok 2018/2019.  

Další díl Café Nobel zve do Ústí na přednášku o supervulkánech

Ústí nad Labem - Vybuchují jednou za desítky až stovky tisíc let a jejich exploze mohou ovlivnit klima na celé planetě.

Výstavba obří fakulty za půl miliardy nabrala zpoždění

Ústí nad Labem - Projekt komplikují vysoké ceny i spory s chemičkou.

Ceny rektora udělí univerzita už ve čtvrtek v prostoru kampusu

Ústí nad Labem - Slavnostní udílení Cen rektora 2017 se blíží. Předávání stipendií primátorů Ústí a Teplic, starostů městských obvodů, starostky Trmic, ředitelů zdravotních pojišťoven, generálního ředitele ČEZ Teplárenská, HSR Ústecka a Biskupství litoměřického proběhne už ve čtvrtek od 15 hodin, a to v červené aule Multifunkčního informačního a vzdělávacího centra UJEP v Ústí nad Labem. 

Koncept Smart City v Ústeckém kraji ožívá

Ústecký kraj - Koncept Smart City v Ústeckém kraji má šanci! Ukázalo to nedávné zásadní diskusní fórum mezi zástupci UJEP, ČVUT, představiteli Ústeckého kraje, Czech Smart City Clusteru a dalšími odborníky. 

Ježíšek přijde i do kampusu ústecké univerzity

Ústí nad Labem - Pedagogická fakulta UJEP oslaví vánoční svátky nejen se zaměstnanci své univerzity a veřejností, ale také s mateřskými, základními a uměleckými školami z Ústeckého kraje.

Profesorka Pavla Čapková: Nanomateriály jsou výzva

Ústecký kraj /ROZHOVOR/ - Nanotechnologie jsou jejím životem. Řeč je o profesorce Pavle Čapkové z Přírodovědecké fakulty ústecké univerzity.

Bezpečnostní technika zaplaví kampus ústecké univerzity

Ústí nad Labem - V úterý se kampus ústecké univerzity promění ve výstaviště. Akce s názvem Bezpečnostní fórum Ústeckého kraje, která se koná v rámci Road Show 2017 – My a naše bezpečnost, přiváží do Kampusu UJEP množství záchranné techniky rozličného druhu a zaměření.  

Náboj junior musí odstartovat na vteřinu přesně. Hostí ho ústecká univerzita

Ústí nad Labem - V pátek proběhne v aulách Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem Náboj junior. Jedná se o týmovou soutěž pro žáky druhého stupně základních škol v oblasti matematiky a fyziky.  

Café Nobel poprvé hostí obec Tisá. Přijede geolog a horolezec Mikuláš

Tisá - O kráse pískovce bude ve čtvrtek 23. listopadu od 18.30 první přátelské setkání s vědou Café Nobel v kavárně a restauraci Refugio v Tisé na Ústecku.

Bezpečnostní fórum se zaměří na povodně, školy i kriminalitu

Ústí nad Labem - Povodně, bezpečnost na školách a měkké cíle, kriminalita ve vyloučených lokalitách, ale i role průmyslu, vědy a výzkumu jako součást bezpečnosti region.

Leželi na nich studenti. Matrace teď ochrání psy

Ústí nad Labem /FOTOGALERIE/ - Matrace z bývalých kolejí pomůžou psům v útulku přečkat zimu.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT