VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Výstavy

Výstava ZUŠ Evy Randové, mexická, jde do finále

Ústí nad Labem - Výstava, která nezklame. Tou je závěrečná expozice studentů výtvarného oboru ZUŠ Evy Randové také letos ve velkolepých prostorách Muzea města Ústí.

Noční galerie zvou: Koupání i střílení zdarma

Ústí nad Labem - Univerzitní galerie Dům umění na Klíši a také Fillova galerie v předlické Armaturce zvou ve stedu ZUŠ, MŠ i ZŠ na netradiční galerijní noc „Noční hlídka". Ale láká také rodiče s dětmi, aby se pobavili.

FOTO: Výstavu sukulentů komentují odborníci

Předlice - Naučný botanický park Katedry biologie PF UJEP v součinnosti s klubem kaktusářů vystavuje ve svých sklenících kaktusy a sukulenty z celého světa.

DIPLOMKY 16 začaly ve Fillovce i v Domě umění

Předlice, Klíše - Výstava prací studentů Univerzity J. E. Purkyně DIPLOMKY 16 začala ve středu v 18.00 v Domě umění Ústí.

Exotika je v Galerii Oko k vidění do 19. června

Ústí nad Labem - O další příděl exotiky do šedivého Ústí nad Labem se postaral zdejší fotograf a světoběžník Miroslav Habr svojí výstavou nazvanou Fotografie z cest.

Jam session je k vidění v Domě umění na Klíši

Klíše - Jam session Pavla Baňky a jeho hostů. Tento název nese výstava tvorby předního českého fotografa Pavla Baňky, kterou do 21. května 2016 pořádá Dům umění v Ústí nad Labem, situovaný v rekonstruovaných prostorách bývalé univerzitní menzy.

Armaturka zve na 15. Mezinárodní bienále divadelního plakátu Rzeszów

Ústí nad Labem - Armaturka hostí 15. Mezinárodní bienále divadelního plakátu Rzeszów.

Poznej světové dědictví UNESCO

Ústí nad Labem - Výstava Poznej světové dědictví UNESCO je k vidění v budově Severočeské vědecké knihovny ve Velké Hradební. Přístupná je do 3. května.

Dílo fotografa Pavla Baňky vystavuje do 21. května ústecký Dům umění

Klíše - Dílo fotografa Pavla Baňky představuje Dům umění. Ke spolupráci na jedné ze svých největších bilančních výstav v Česku přizval vysokoškolský pedagog své kolegy i studenty.

Dětské panenky odhalují poválečné masakry

Ústí nad Labem - Postavy na snímcích třímají zbraně. Jiné útrpně čekají na popravu. Další fotografie zabírá visící ženské nohy v okně. V pozadí leží na zemi řada mrtvých. Obrazové rekonstrukce poválečných událostí v českoněmeckém pohraničí vytvořil fotograf Lukáš Houdek.

Výstava připomíná patnáct let působení kraje

Ústí nad Labem - Připomínkou nejmladší historie našeho regionu je výstava 15 let Ústeckého kraje, která ve středu začíná ve foyer Severočeské vědecké knihovny ve Velké Hradební ulici.

Hraničář se proměnil na Dům módy

Ústí nad Labem - Jako v opuštěném obchodním domě si budou připadat návštěvníci Galerie Hraničář. Právě její prostory totiž až do července hostí mezinárodní výstavu současného umění Dům módy s podtitulem Nesnesitelná rychlost bytí se zaměřením na fast fashion.

Armaturka má opět čtyři vernisáže

Ústí nad Labem - Je již tradice, že má předlická kulturní fabrika Armaturka více vernisáží v jeden den. Je to strategie, která nemůže nevyjít. Zajistí pozornost více lidí na více výstav, má to cenu.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT