VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Změny v dopravě na Ústecku

Na turistické tratě se od konce března vrátí vlaky, pojedou i Zubrnice

Zubrnice, Ústecký kraj - Na konci března se na železniční tratě v Ústeckém kraji vrátí turistické vlaky. Vždy o víkendech a svátcích až do konce října budou jezdit na Švestkové a Doupovské dráze.

Zelený autobus nemůže stavět všude

Severní Terasa - Čím dál větší oblibu si u ústeckých cestujících získávají zelené krajské autobusy.

Výluka na trati zastaví vlaky z Povrlů do Děčína, vyjedou autobusy

Povrly - Železniční trať číslo 090 mezi stanicemi Povrly a Děčín hlavní nádraží Správa železniční dopravní cesty v pondělí od 8.10 do 17.00 uzavře.

O víkendu nepojedou trolejbusy. Mění se napěťová hladina měníren

Ústí nad Labem - Celosíťová výluka odstaví během následujících dvou víkendů 5. - 6. března a 12. - 13. března trolejbusovou dopravu ve městě.

Autobusák v Ústí bez podpory kraje nebude

Ústí nad Labem -  Nekonečný příběh chybějícího autobusového nádraží v Ústí píše svou další, příznivější kapitolu. Vedení magistrátu totiž začalo prověřovat vhodná místa pro jeho umístění.

Trolejbusy v Ústí jsou téměř bez závad

Všebořice - Ve vozovém parku ústeckého dopravního podniku stojí 75 trolejbusů. Denně jich pak 58 slouží tisícovkám Ústečanů a návštěvníkům města.

Vyměňte si jízdenky, apeluje dopravní podnik

Ústí nad Labem – Od 1. ledna platí v Ústí nad Labem nové vzory jízdenek pro jednotlivou jízdu.

FOTO: Na prázdniny vozí děti z Ústí Žralok. V úterý vyjede naposledy

Ústí nad Labem – Děti na Ústecku si užívají jarní prázdniny. Ústecký kraj pro ně vypravil speciální vlaky RegioShark, které je odvezou z Ústí nad Labem až na Moldavu v Krušných horách.

"Žralok" opět pojede z Ústí do horské Moldavy

Ústí nad Labem - Blíží se další jízdy jednotek Regioshark na vlacích 26850/26851 z Ústí nad Labem přes Louku u Litvínova, Osek město a Dubí do Moldavy v Krušných horách a zpět. Tentokrát budou podle jízdního řádu jízdy uskutečněny v pondělí 15. února a v úterý 16. února 2016.

Během jarních prázdnin nepojedou trolejbusové linky číslo 58 a 59

Ústí nad Labem - Jarní prázdniny vypuknou už v sobotu 13. února. Až do neděle 21. února omezí dopravní podnik provoz některých linek.

Poslední trolejbus Škoda 15 Tr měl poslední šichtu

Ústí nad Labem - Trolejbus Škoda 15 Tr si v úterý na lince číslo 59 v Ústí odsloužil svou derniéru.

FOTO: Po trati na Moldavu vyrazil žralok

Ústí nad Labem - Ústecký kraj vypravil turistické vlaky RegioShark na Moldavu, do hor jezdí přes Teplice. Další vyrazí o ústeckých jarních prázdninách.

Autobusoví dopravci dostali další pokuty

Ústí nad Labem - Autobusoví dopravci, kteří v Ústeckém kraji zajišťují meziměstskou přepravu, dostali od kraje další pokuty.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT