Formani zahrají Aladina na lodi
KDY: Sobota 18. července od 15.00
KDE: Loď Tajemství ve Vaňově
ZA KOLIK: 290 korun

Rodinné divadelní představení „Aladin“ divadle bratří Formanů zve do světa příběhů „Tisíce a jedné noci“. Vypráví barvitý příběh chlapce Aladina, který se prolíná s vyprávěním o králi Šahriarovi a statečné a moudré Šeherezádě. Před smysly diváka se rozprostírá cizokrajný a dálkou vonící svět putujících nomádů, moudrých vezírů, tajuplných míst, zahrad a paláců s bohatstvím mocných vladařů a králů.  Toto rodinné představení hledá všemožnými prostředky způsob, jak přenést dětské i dospělé diváky do míst, kde na samé hranici fantazie začíná cesta a na ní velké dobrodružství. Aladina můžete vidět v sobotu od 15 hodin na lodi Tajemství ve Vanově. Vstupenka stojí 290 korun.

Zoo bude mít „večerko“
KDY: Pátek 17. července od 19.30 hodin
KDE: Zoo Ústí nad Labem
ZA KOLIK: 120-230 korun

Již tento pátek od 19.30 hodin se můžete těšit na první večerní komentovanou prohlídku v ústecké zoo. Poklidná procházka ztichlou zoologickou zahradou po zavírací době má neopakovatelnou atmosféru, kterou ocení všichni, kterým je blízký svět zvířat. Večerní návštěva zoo je určena pro dospělé osoby i děti, u kterých je věková kategorie od 10 let do 15 let. Cena prohlídky činí 230 korun za dospělého a 120 korun za dítě. Vstupenku je nutné si zakoupit předem na www.vstupenkyusti.cz. V ceně je zahrnut vstup do zoo, průvodce, stylová svačina a malý dárek.

Ústí zažije pivní svátek Beerfest
KDY: Sobota 18. července od 14 hodin
KDE: Letní kino Ústí nad Labem
ZA KOLIK: 200-250 korun

Pivní svátek čeká Ústečany 18. července od 14 hodin v Letním kině. Totiž Ústecký Beerfest, který představí malé regionální pivovary. Účast přislíbilo celkem osm producentů piva a pivních specialit. K dispozici budou i stánky s chuťovkami i netradičními, třeba z afrických zemí. Hlavním tahákem kulturního programu bude známá česká kapela Yo Yo band a NAZSONG tribute to NAZARETH s ústeckou hvězdou rockové opery Josefem Šutarou. Složky IZS mají vstup zdarma jako poděkování za práci v době koronavirové krize.

Osvěžírna ve Velkém Březně zažije Ibiza party s DJ i drinky
KDY: Pátek 17. července od 18 hodin
KDE: Osvěžírna ve Velkém Březně
ZA KOLIK: Zdarma

Osvěžírna ve Velkém Březně zažije v pátek Ibiza party. Na co se můžete těšit? DJ s živými vstupy na saxofon, míchané drinky, maso na grilu a spoustu pohodlných lehátek pro skvělou relaxaci v plážovém prostředí. Start akce je v 18 hodin a vstup se neplatí. Osvěžírnu najdete vedle modrobílé haly mezi Velkým Březnem a Valtířovem.

Promenádní koncerty pokračují, hrát bude kapela Old Boys
KDY: Neděle 19. července od 17 hodin
KDE: U OC Forum
ZA KOLIK: Zdarma

Promenádní koncerty pokračují. Tentokrát se můžete těšit na kapelu Old Boys. Start akce je v neděli v 17 hodin před OC Forum. Vstupné se neplatí. Příští neděli zahraje na stejném místě dechová hudba Doubravanka. V neděli 2. srpna vystoupí Jazz trio a hosté.

Třetí ročník Tivolího hudebního léta je právě v polovině
KDY: Sobota 18. července od 16 hodin
KDE: Restaurace Tivoli ve Velkém Březně
ZA KOLIK: Zdarma

Nabídka třetího z pěti koncertů festivalu Tivolí hudební léto bude opět pestrá. V sobotu 18. července zahrají New Black Jack, Krleš a The Rumble of Skulls. Hudební večery probíhají v restauraci Tivoli ve Velkém Březně. Začátek je pokaždé v 16 hodin, vstupné se neplatí. Další večery v rámci hudebního léta proběhnou 25. července a 1. srpna.

KDY: Sobota 18. července od 17 hodin
KDE: Ski areál Pohoří u Malečova
ZA KOLIK: Vstupné dobrovolné

Ski areál Pohoří u Malečova zažije hudební mini festival

Kdo má rád hudbu na vzduchu, tak by neměl chybět tuto sobotu ve ski areálu Pohoří u Malečova. Areál je zhruba 10 km od Ústí nad Labem. Proběhne tam totiž letní hudební mini festival Ves fest. Těšit se můžete na kapelu B. B. Flink (17.00) či Nauzea Orchestra (20.00). Vstupné je dobrovolné, přespat lze na místě ve vlastním stanu.