Good Times Only  a Demowave
KDY: Pátek 24. července od 18.30 hodin
KDE: Hraničář v Ústí nad Labem
ZA KOLIK: Vstupné dobrovolné

Léto na ulici před ústeckým Hraničářem bude tento pátek patřit kapelám Good Times Only  a Demowave.

V Tivoli vystoupí kapely Black Sabák, Stará škola a Nerrea
KDY: Sobota 25. července od 16.15 hodin
KDE: Restaurace Tivoli Velké Březno
ZA KOLIK: Zdarma
Milovníci rockové hudby by měli tuto sobotu zamířit do restaurace Tivoli ve Velkém Březně. Chystá se tam čtvrtý a předposlední večer oblíbeného festivalu Tivolí hudební léto. Tentokrát nabídne rockovou klasiku v podání kapel Black Sabáka, Stará škola a Nerrea. Vstupné se neplatí, start je v 16.15.

Poznávací šifrovaná hra vás provede centrem Ústí
KDY: Denně
KDE: Ústí nad Labem
ZA KOLIK: Zdarma

Šifrujete, hádáte a poznáváte rádi? Vyzkoušejte si poznávací šifrovanou hru, která vás provede centrem města Ústí nad Labem. Poznávací kvíz, který skončí 31. srpna, vyhlásila Severočeská vědecká knihovna. Na území vyznačeném na mapce najdete odpovědi na otázky z hracího plánu poté, co vyluštíte šifru označující přesné místo. Elektronický formulář je na webu knihovny.

Zámek ožije Šípkovou Růženkou
KDY: Neděle 26. července od 14 hodin
KDE: Velké Březno 
ZA KOLIK: 60 korun
Tuto neděli zpestří na zámku ve Velkém Březně pohádka. Tentokrát přiveze pražské Divadlo Evy Hruškové a Jana Přeučila samotnou Šípkovou Růženku. Začátek představení bude ve 14 hodin. Také v srpnu budou neděle na zámku patřit pohádkám a dětem. Postupně diváci uvidí O bubácích a hastrmanech od Divadla Agnez z České Lípy, Princeznu Zubejdu Boučkova divadla z Jaroměře, později se dozvíme Jak pejsek Ferda potkal Sluníčko. Tento kus přiveze pražské Divadlo Matěje Kopeckého. Prázdninový maraton uzavře Pirátská pohádka brněnských Komediantů na káře a pohádka O Palečkovi Malého divadélka Praha.