Svět zvířat, blíže přírodě…
KDY: 18. 1. od 10 hodin
KDE: Národní dům Ústí nad Labem
ZA KOLIK: 20 korun, děti zdarma

Vstupte do Světa zvířat a zavítejte na chovatelskou a pěstitelskou burzu v Ústí nad Labem. Burza se koná pravideně v Národním domě v Ústí nad Labem každý měsíc. Můžete vidět spousty druhů akvarijních rybiček, akvarijních rostlin, akva.pomůcek, jezírkové ryby, hlodavce, hady, ještěry, krmení a doplňky pro plazy, krmení pro ptactvo a hlodavce a spousty dalšího.

Pinocchio
KDY: 18. 1. od 17 hodin
KDE: Činoherní studio
ZA KOLIK: 99 korun

Příběh o snech a přáních, která se mohou vyplnit, pokud si je opravdu ze srdce přejeme. O tom, že ve světě se člověk nemusí ztratit, pokud neztratí sám sebe. Pinocchio hledá své místo v životě, aby nakonec zjistil, že pravé štěstí je někdy blíže, než si myslíme.

Večer plný Country 
KDY: 18. 1. od 19 hodin
KDE: Restaurace PRAHA

Vůbec poprvé kapela Péráci vystoupí se svými hosty - chlumeckou country skupinou Nádraží. Rezervace míst na e-mailu clatters.martin@seznam.cz.

Travestishow
KDY: 18. 1. od 20 hodin
KDE: Svatba snů - Dinoel
ZA KOLIK: 120 korun

Transbestie z Ústí nad Labem budou ve v svatba snů Dinoel. Dojde i na disko s Dj Jooe.

Hurá na pohádky + výtvarná dílna
KDY: 19. 1. od 15 hodin
KDE: Veřejný sál Hraničář
ZA KOLIK: 70 - 100 korun

Pásmo krátkých animovaných filmů pro nejmenší diváky a jejich bystré sourozence a zvědavé rodiče. Provedou vás dva zábavní a věčně hladoví medvědí kamarádi Nedvěd a Miška. Po filmu následuje výtvarná dílna Tamaryšek pro děti ve věku 3-8 let.

Zlatovláska
KDY: 19. 1. od 16 hodin
KDE: Dům dětí a mládeže Ústí nad Labem

Klasická loutková pohádka v podání Sáťova divadla.

Veřejné bruslení na Zimním stadionu
KDY: 19. 1. od 17:30
KDE: Zimní stadion
ZA KOLIK: Plná cena 40 korun/Zlevněná cena 15 korun

Zimní stadion pořádá pravidelné veřejné bruslení. Přijďte si tedy zabruslit i tuto neděli. Na místě je možnost brusle si zapůjčit.

Homo Faber 
KDY: 19. 1. od 19 hodin
KDE: Činoherní studio
ZA KOLIK: 200 korun, zlevnéné vstupné 99 korun

Divadelní adaptace jednoho z nejvýznamnějších románů 20.století. Život Waltera Fabera, inženýra, který se vždy a za každých okolností řídí „zdravým rozumem“, navždy změní náhodné setkání s mladou ženou. V titulní roli Martin Finger.

Velké lásky v malém hotelu
KDY: 19. 1. od 19 hodin
KDE: Dům kultury Ústí nad Labem
ZA KOLIK: 300 -390 korun v předprodeji, na místě 450 korun

Bláznivá komedie Raye Cooneyho vypráví o tom, že ani člen vlády by si neměl něco začínat s vdanou sekretářkou. A pokud si vybere k záletům hotel, kde je i jeho manželka a čínská obsluha mu moc nerozumí, je to přímo katastrofa. To potom potřebuješ spolehlivého tajemníka, který dokáže vyrobit takové alibi, nad kterými zůstává rozum stát. Pokud se do toho připlete puritánská poslankyně a podváděný manžel, je jasné, že v hotelu vypukne peklo.