Trilogie Temný rytíř - filmový maraton
KDY: 29. 2. od 14 hodin
KDE: Veřejný sál Hraničář
ZA KOLIK: 400 korun

Trilogie Temného rytíře od Christophera Nolana je dnes z mnoha důvodů kultem. Od řemeslně mistrovské filmařiny přes práci s tématy po herecké výkony se jedná o jedinečný filmový zážitek. Filmové pásmo bude proloženo krátkými přednáškami Lukáš Pokorného o komiksovém světě Batmana.

Peer Gynt a Carmen
KDY: 29. 2. od 17 hodin
KDE: Severočeské divadlo
ZA KOLIK: 150 – 430 korun

Proč přijít: Nejdřív nás Peer Gynta zavede do snové norské krajiny, kde hrdina prožívá svůj rozervaný neutěšený život. Pak se s Carmen se ocitneme v aréně Sevilly, kde láska, svůdnost a žárlivost dožene hlavní hrdiny k vraždě.

Lobby Hero
KDY: 29. 2. od 19 hodin
KDE: Činoherní studio
ZA KOLIK: 230 korun, zlevněné 99 korun

Česká premiéra hry významného amerického dramatika a filmového režiséra Kennetha Lonergana. Čtyři lidé, čtyři lidské osudy: tajemství, o kterých se nikdo neměl dozvědět.

Čajoherák v Dobré čajovně
KDY: 29. 2. od 19 hodin
KDE: Dobrá čajovna
ZA KOLIK: Dobrovolné

Přijďte se nechat pobavit pozoruhodnými výkony ústeckých herců i neherců. Skvělá a neopakovatelná akce již poněkolikáté v Dobré čajovně.

Slavnostní otevření Kniho-budky
KDY: 1. 3. od 15 hodin
KDE: Ústecké Zanádraží
ZA KOLIK: Zdarma

Můžete se těšit na nealkoholický přípitek. Kromě otavření knihbudky budouna místě instruktoři kolečkového nabízet lekci zdarma bruslení zdarma. Kdo bude chtít, může rovnou přinést zajímavé knihy do kniho-budky a ještě zajímavější si odnést.

Ježek Sonic
KDY: 1. 3. od 15 hodin
KDE: Veřejný sál Hraničář
ZA KOLIK: 130 korun, 90 korun snížené

Schopnost utíkat nejrychleji ze všech na světě (na jakémkoliv světě, v němž se právě vyskytuje) by ježek Sonic bez mrknutí oka vyměnil za opravdového kamaráda. Dobrodružství mimozemského ježka, po kterém pátrá americká vláda spolu s jedním geniálním, ale šíleným vědcem.

Veřejné bruslení na Zimním stadionu
KDY: 1. 3. od 17:30
KDE: Zimní stadion
ZA KOLIK: Plná cena 40 korun/Zlevněná cena 15 korun

Zimní stadion pořádá pravidelné veřejné bruslení. Přijďte si tedy zabruslit i tuto neděli. Na místě je možnost brusle si zapůjčit.

Volání divočiny
KDY: 1. 3. od 17:30
KDE: Veřejný sál Hraničář
ZA KOLIK: 130 korun, 90 korun snížené

Příběh Bucka, psa hýčkaného svým pánem i jeho rodinou. Jeho život se však rázem změní ve chvíli, kdy je ze svého domova v prosluněné Kalifornii unesen obchodníky se psy, kteří jej prodají do mrazivé divočiny kanadského Yukonu během vrcholící zlaté horečky na Klondiku.