Degustace skotské whisky
KDY: 7. 12. od 18 hodin
KDE: MARTY kočičí kavárna
ZA KOLIK: 590 korun

Ochutnali jste někdy whisky a chtěli byste se o tomto lahodném nápoji dovědět něco více a poznat, jak radikálně se mohou jednotlivé lahve od sebe lišit? Postupně ochutnáte 8 vzorků (například Cardhu, BenRiach, Glenfiddich a další). Součástí degustace je prezentace a povídání o whisky – její historii, chutích, výrobě a hlavně o palírnách, jejichž produkty se budou ochutnávat. Nutná rezervace předem.

Mikulášská salsa party ve Wolfrumově vile
KDY: 7. 12. od 20 hodin
KDE: Wolfrumova vila
ZA KOLIK: 80 korun

Na závěr letošní taneční sezóny jste první prosincovou sobotu zváni na Mikulášskou salsa party ve Wolfrumově vile. Bude se odehrávat v maskách, takže bude plná tančících mikulášů, andělů a čertů. Hostem večera bude skvělá salsa tanečnice a lektorka Agnieszka Przyhoda s jejím tanečním partnerem Milanem Zukalem, kteří povedou i odpolední Salsa workshop (pro páry i sólo dámy) v tanečním studiu ve Scenic. Ten bude nejen příjemnou možností naladit se na večerní party, ale také si na ní připravit nové taneční kreace a vyladit taneční styl. Během večera zazní naše oblíbené latino rytmy, a to nejen salsy, bachaty či zouku.

Ústecké Vánoce - Den s Tamdou
KDY: 8. 12. od 13:30
KDE: Lidické náměstí
ZA KOLIK: Zdarma

V rámci Prezentace Ústeckých Vánoc 2019 se bude konat programový den s Tamdou, kde jsou připraveny zajímavé akce a soutěže o velmi hodnotné ceny (dárkové balíčky, dárkové vouchery na nákup), nejen pro děti, ale také pro dospělé. Můžete také těšit na profesionálního českého kouzelníka a iluzionistu Ondřeje Soukupa, zábavnou formou a interaktivním přístupem určitě zaujme a vtáhne všechny malé i velké diváky do světa kouzel a iluzí.

Staříci
KDY: 8. 12. od 15 hodin
KDE: Veřejný sál Hraničář
ZA KOLIK: 100 korun, 70 korun snížené

Jiří Schmitzer a Ladislav Mrkvička excelují v groteskním thrilleru o pokusu někdejších politických vězňů spravedlivě potrestat bývalého komunistického prokurátora. Vnitřně silné vyprávění o mužích, kteří potřebují, i jako vzkaz pro ty další, uzavřít příběh své generace.

Mikulášské bruslení s nadílkou na Zimním stadionu
KDY: 8. 12. od 17:30
KDE: Zimní stadion
ZA KOLIK: Plná cena 40 korun/Zlevněná cena 15 korun

Tradiční nedělní bruslení bude tentokrát probíhat s neobvyklými hosty. Přijďte si zabruslit společně s Mikulášem, Čertem a Andělem na ledovou plochu Zimního stadionu v Ústí nad Labem. Na všechny děti čeká sladká nadílka.