více >>

Re-vize Ústí | 02 – Brownfieldy v Hraničáři

Akce již skončila

Brownfieldy – zanedbaná a málo využívaná území.
V čem jsou pro Ústí hrozbou? Jaký je jejich potenciál?
A proč v nich leží budoucnost našeho města?

Areály brownfieldů tvoří až čtvrtinu zastavěné plochy města Ústí nad Labem. Velká část pěšky dostupných míst je v současnosti neobyvatelná a to město neuvěřitelně ekonomicky vysiluje. Čtvrti za bývalými chemickými areály se stávají vyloučenými lokalitami. Jak tento problém úspěšně vyřešili jinde? Jak docílit toho, aby se zanedbaná a často kontaminovaná území zase stala plnohodnotnou součástí města?


Druhý díl nového cyklu přednášek a diskuzí o městě. Cyklu, který hledá plán pro rozvoj Ústí nad Labem spolu s občany i odborníky.

Cílem Re-vize Ústí je vytvořit takovou vizi, díky které by se z Ústí stalo atraktivní a prosperující město, ve kterém budeme chtít žít.
Přijďte se ptát odborníků a diskutovat o budoucnosti našeho města.

Organizuje ID Ústí – motivační platforma, která si klade za cíl propojovat odbornou a laickou veřejnost, přinášet zajímavé poznatky o našem městě a ukazovat pozitivní příklady odjinud. Spolupořadatel: Veřejný sál Hraničář

1. 2.  (18:30–21:00)
Prokopa Diviše 1812/7, Ústí nad Labem
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT