Podle pořadatele Martina Beneše to bude – jako loni tamtéž akustické vystoupení Petra Koláře – koncert pro celou rodinu. „Jen na Davida čekáme mnohem víc lidí,“ tvrdil s úsměvem.

Zazní tam nejspíš skladby Decibely lásky, Nonstop, Pár přátel, Poupata či Colu, pijeme colu… Vstupné je 270 Kč. lístky už nabízí portál Ticketstream.cz.
Po vstupence mohou vyhrát čtenáři Deníku, kteří správně odpoví na otázky Jak se jmenuje Michal David? Hrál někdy i jazz? Odpovídejte na mail radek.strnad@denik.cz do středy 12.00 hodin, heslo je David v Ústí. Lístky na davida v soutěži už vyhráli Zdena Kozlíková, Marie Baranová, Hana Třešňáková a Jirka Junek.

Navíc dáme čtenářům možnost vyhrát lístek na velký ústecký Open Air Rock Festival Miladafest 2011 – 1. ročník nové akce.
Jejími star budou Visací zámek, Wohnout a Vypsaná fixa, zahrají ale i party Škwor, Sto zvířat, Krucipüsk, Imodium, K2, domácí Točílas, Stará škola či Black Jack a písničkář Jiří Schmitzer.

Lístky na Miladafest 2011 nabízí také Ticketstream.cz, CK Čedok i FIRO tour a pár dalších míst kraje. Stojí 350 Kč, i o ně má Deník soutěž. Opět na email radek.strnad@denik.cz odpovězte na otázku Ve kterém ústeckém divadle Jiří Schmitzer hrál a kolikrát tu byl v angažmá.
Heslo je Jiří Schmitzer, termín „dodání“ je opět středa pravé poledne.