„V Irské jsem byl poprvé. Bavilo mě prostředí, chutnalo jídlo i pití, lidi byli skvělí,“ řekl Deyl. V akustickém triu hrál všechny své singly–hity, asi půlhodinu muziky.

„Michal Hrůza měl dobrý zvuk i atmosféru, má skvělé hity,“ hodnotil David Deyl, který už chystá 2. desku po úspěchu té první, Hlavolamu.


Střední generace


„Protože jsem Michala Hrůzu znala dlouho jen z rádia a televize a jeho hity se mi líbí, využila jsem soutěže k získání výhry. Ač je Hrůza považován za pop rockového zpěváka střední generace, nepřekvapilo mě, že i když se sama řadím do střední generace, byla jsem v Irské nejstarší. A byla to má první návštěva koncertu v restauraci,“ řekla Marcela Prokůpková, která vyhrála vstupenku na koncert v soutěži Irské a Deníku.


Mrzí ji ale, že i když se začátek show opozdil o hodinu, nikdo se za to neomluvil, nevysvětlil to podobně jako při koncertu Dana Bárty a Dary Rolins. „To dav musel čekat před zamčeným hlavním vchodem v KD Ústí po avizované době zahájení koncertu ještě další hodinu,“ řekla.


David Deyl podle ní zaujal hlavně slečny, stejně tak 10 letou dívku (nejmladší účastnici). „Znám ho z vystoupení na školní akci ZŠ z Ústí,“ řekla.
Michal Hrůza začal hrát kolem 21.45. Zpíval známé hity z éry kapely Ready Kirken, např. Krasohled, i písničky z posledních dvou sólových desek s Kapelou Hrůzy - Napořád a Bílá velryba. Nevynechal hit známý díky seriálu Vyprávěj – Budu ti vyprávět.


Hrůza nás roztančil


„Hrůza se „vyloupl z kluka v triku a s krčním límcem“ před koncertem v sympatického chlapíka v bílé košili a černých brýlích. Dokázal s kapelou roztančit a rozvlnit malý parket před sebou. Protože jsem musela odejít před 23. hodinou, kdy byl koncert v plném proudu a nálada skvělá, nevím, zda došlo i na Černý brejle a další hity,“ ohlédla se návštěvnice.


„Koncert byl skvělou možností, jak trávit sobotní večer a možná i noc s dobrou muzikou. Proto mohlo přijít i víc lidí,“ dodala ještě návštěvnice Irské ve Zlatopramen Aréně.