Prvním hostem nové pravidelné talk-show v Ústí nad Labem bude v pondělí 7. dubna od 19.00 hodin herec a moderátor Aleš Háma.

Nejslavnější český taxikář přijal pozvání Antonína Moravce muzikálového herce, který od dubna bude pravidelně zvát své kamarády z divadelního prostředí do Clarion Congress Hotel v Ústí nad Labem. Pořad, jehož cílem je představit známé osobnosti v trochu jiném světle, již několik let úspěšně probíhá v sousedních Teplicích v Zahradním domě jako součást projektu Malá Paříž.

Přátelské vazby

Stále oblíbenější formát pořadu, kdy lidé sedí u stolků, mohou se v průběhu pořadu občerstvit a mohou ovlivňovat dramaturgii večera svými psanými dotazy je ojedinělý svou přátelskou a osobní atmosférou. Přátelské vazby moderátora a hosta dávají možnost užít si skutečně krásný večer a osobně se seznámit se slavnými herci či zpěváky. Součástí večera je i autogramiáda s možností společné fotografie s vystupujícím umělcem.

Aleš Háma nebyl jako první host vybrán náhodou. Je to člověk, který vlastně moderátora ani nepotřebuje. Velmi milý, zábavný a kultivovaný společník, který se umí pohybovat mezi mladou generací uměleckých rebelů i s grácií moderovat nejprestižnější akce. Navíc je to skvělý hudebník, který se soustředí na vlastní tvorbu, vydal debutové CD a pravidelně vystupuje buď se skupinou Hamleti, nebo se svou autorskou tvorbou ve skupině Stigma kreténa. Ušatý vtipálek se neztratil ani jako moderátor známé Partičky, se kterou často vystupuje v její zájezdové verzi.

Osmý lístek zdarma

Vstupenky na historicky první talk-show v Clarion Congress Hotel s názvem Setkání s … si můžete zakoupit na recepci zmíněného hotelu. Stojí 190 korun. Pořad Vás zajisté nezklame a v případě hromadné objednávky jsou pro Vás připraveny zajímavé cenové výhody (každá 8. vstupenka zdarma či při objednání 20 a více vstupenek cena jedné 150 korun). Organizace mohou platit převodem.