Renomé nejslavnějšího swingového orchestru na světě má oprávněně big band Glenn Miller Orchestra. O to více tedy potěší, že právě tato kapela s mimořádnou tradicí vystoupí již 11. ledna 2013 v Domě kultury v Ústí nad Labem.

„Vstupenky již jsou v předprodejích. Konkrétně je lze koupit v celé prodejní síti Ticketstream, ale také v cestovní kanceláři Čedok, Firo-tour a v knihkupectvích Kanzelsberger," řekl pro Deník Andrej Galiadkin ze společnosti Ticketstream.cz. Ta také Glenn Miller Orchestra (GMO) do ČR na vystoupení zve.

Orchestr během svého premiérového koncertu v Ústí nad Labem nabídne divákům to nejlepší ze svého repertoáru. Krom původní hudby Glenna Millera zazní typické skladby dalších autorů jako Woodyho Hermana, Count Basieho i zpěvačky Elly Fitzgerald," slibuje Galiadkin.

Ví už také, že nebudou samozřejmě chybět skvělé a legendární evergreeny jako Moonlight Serenade, String of Pearls, Little Brown Jug, Stairway To The Stars či Somewere Over The Rainbow.

„Členy Glenn Miller Orchestra vedeného Wilem Saldenem jsou vynikající hudebníci a sólisté, v jejich koncertech nechybí ani humor a vytříbená elegance," dodal.